اخبار :: اخبار باشگاه

روزی به یاد ماندنی در فلورانس ؛ همه به آرتمیو فرانکی آمده بودند

1236 شماره اطلاع نامه : روزی به یاد ماندنی در فلورانس ؛ همه به آرتمیو فرانکی آمده بودند 1392/04/24 روزی به یاد ماندنی در فلورانس ؛ همه به آرتمیو فرانکی آمده بودند اخبار باشگاه :: اخبار روزی به یاد ماندنی در فلورانس ؛ همه به آرتمیو فرانکی آمده بودند
روزی به یاد ماندنی در فلورانس ؛ همه به آرتمیو فرانکی آمده بودند

روزی به یاد ماندنی در فلورانس ؛ همه به آرتمیو فرانکی آمده بودند


ماریو گومز ستاره 28 ساله آلمانی امروز سرانجام به فلورانس رسیده و در میان استقبال با شکوه هواداران تیم فیورنتینا تست های پزشکی خود را انجام داده و قرارداد 4 ساله خود را با ویولا به امضا رساند.طبق آخرین اعلام باشگاه، امروز دوشنبه پرواز اختصاصی ماریو گومز از مونیخ به فلورانس در فرودگاه پرتولا بر زمین نشسته و گومز در میان استقبال چیزی در حدود 100 نفر از طرفداران ویولا، بدون هرگونه مصاحبه و صحبتی به همراه النا تورا مدیر ارتباطات باشگاه فیورنتینا راهی کلینیک فانفانی شد. گومز به محض ورود به خیابان کلینیک با استقبال بی نظیر هواداران روبرو شده و 50 نفر که از قبل در آن محل منتظر بودند شور و اشتیاق خود را نشان دادند. ماریو نیز چند جمله با وب سایت باشگاه صحبت کرد: "این یک روز به یاد ماندنی برای من می باشد. از اینکه در فلورانس هستم بسیار خوشحالم، روز زیبایی است."


گومز پس از حدود 3 ساعت کلینیک فانفانی را ترک کرده و طبق برنامه قبلی راهی ورزشگاه آرتمیو فرانکی شد تا در آنجا اولین مصاحبه مطبوعاتی خود را انجام دهد. جایی که حدود 25000 نفر در انتظار رسیدن گومز و دیدن صحنه امضای قرارداد این بازیکن با تیم فیورنتینا بودند. اتفاقاتی که در سالن مربوطه رخ می داد در نمایشگر ورزشگاه برای هواداران پخش می شد تا آنها نیز به طور کامل در جریان جزییات کار قرار بگیرند (تصویر خبر مربوط به اتفاقات امروز می باشد).


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :