اخبار :: اخبار باشگاه

خواستار احترام متقابل هستیم

1241 شماره اطلاع نامه : خواستار احترام متقابل هستیم 1392/04/26 خواستار احترام متقابل هستیم اخبار باشگاه :: اخبار خواستار احترام متقابل هستیم
خواستار احترام متقابل هستیم

خواستار احترام متقابل هستیم


وینچنزو گوئرینی مدیر فنی باشگاه فیورنتینا هدف اصلی تیمش ارائه فوتبالی زیبا مانند فصل گذشته می باشد اما انتظار دارد که سایرین به آنها احترام بگذارند.کمپ تمرینی موئنا از دیروز آغاز شده ولی مراسم افتتاحیه آن امروز با حضور وینچنزو گوئرینی و مسئولین کمپ برگزار شد. گوئرینی در این کنفرانس خبری از اهداف ویولا برای فصل آینده گفته است:


"نسبت به سال گذشته استقبال بیشتری از تیم ما شد و تجهیزات کمپ تمرینی هم افزایش پیدا کرده که به این دلیل از تمامی مسئولین اینجا تشکر می کنم. گومز؟ کارنامه او به خوبی در موردش صحبت می کند ولی او نیاز به حمایت کل تیم دارد. مطمئنا او می تواند با کمک سایر نفرات تیم به خوبی در تیم قرار بگیرد. امیدوارم تیم مانند سال گذشته عملکرد خوبی داشته باشد. او پس از یک دوره بسیار سخت موفق شد نیم فصل دوم فوق العاده ای را رقم بزند. برای این موضوع باید ممنون افراد زیادی به ویژه وینچنزو مونتلا باشد که اعتقاد زیادی به او داشت. از نظر من او اگر قدرشناس باشد هنوز چیز های زیادی برای فیورنتینا به اجرا بگذارد و امیدوارم با ما بماند."


"ما باید در فصل آینده کاری کنیم که 25 هزار نفری که در مراسم معارفه گومز شرکت کردند از تیم نا امید نشده و در طول فصل به حمایت از بازیکنان ادامه دهند، که البته کار راحتی نیست. فصل آینده در سه جام رقابت می کنیم و به بازیکنان زیادی نیاز داریم چون بازی در رقابتی چون لیگ اروپا واقعا سخت است. از دست رفتن رتبه سومی در فصل گذشته؟ ما یک پیام برای همه داریم، یک پیام ورزشی برای یک فوتبال خوب و آن این است "ما برای لذت بردن فوتبال بازی می کنیم ولی همانگونه که به همگان احترام می گذاریم خواستار احترام از سایرین هستیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :