اخبار :: اخبار باشگاه

ترنتینو 0-9 فیورنتینا ؛ درخشش روسی و لیاییچ زیر بارش باران

1249 شماره اطلاع نامه : ترنتینو 0-9 فیورنتینا ؛ درخشش روسی و لیاییچ زیر بارش باران 1392/04/29 ترنتینو 0-9 فیورنتینا ؛ درخشش روسی و لیاییچ زیر بارش باران اخبار باشگاه :: اخبار ترنتینو 0-9 فیورنتینا ؛ درخشش روسی و لیاییچ زیر بارش باران
ترنتینو 0-9 فیورنتینا ؛ درخشش روسی و لیاییچ زیر بارش باران

ترنتینو 0-9 فیورنتینا ؛ درخشش روسی و لیاییچ زیر بارش باران


تیم فیورنتینا در اولین دیدار دوستانه در کمپ تمرینی موئنا مقابل میزبان خود تیم ترنتینو به یک پیروزی پر گل دست پیدا کرد. در این مسابقه روسی و لیاییچ هنر نمایی کردند ولی گومز در امر گلزنی ناکام ماند.این بازی که دومین دیدار دوستانه ویولا در این فصل و اولین آن در موئنا بود زیر باران و در مقابل دیدگان 3500 نفر برگزار شد. هواداران حاضر در ورزشگاه چزاره بناتی پیش از شروع بازی به شدت به تشویق گومز، پاسکوال و والرو پرداخته و در جریان بازی نیز با درخشش ستارگان ویولا به وجد آمدند. جوزپه روسی نیز با آمادگی بالای خود باعث خوشحالی تمامی هواداران ویولا شد ولی تنها بد شانس امروز ماریو گومز بود که دو بار تیر دروازه را به لرزه در آورده و در امر گلزنی ناکام ماند.


مونتلا تیمش را با دو ترکیب متفاوت در دو نیمه به بازی فرستاد که روسی (3) و پاسکوال در نیمه اول برای ویولا گلزنی کردند. در نیمه دوم نیز لیاییچ (4) و یاکوونکو برای بنفش پوشان موفق به گلزنی شدند. از جمله بهترین بازیکنان این بازی غیر از گلزنان نیز می توان به خواکین اشاره کرد که بار دیگر هواداران را تحت تاثیر درخشش خود قرار داد. در این مسابقه گونزالو، ماتی، کوادرادو، ساویچ و مونوا حضور نداشتند.


ترکیب نیمه اول (2-5-3):


نتو – رونکالیا – کومپر – حجازی – خواکین – آمبروزینی – پیزارو – والرو – پاسکوال – گومز – روسی


ترکیب نیمه دوم (2-5-3):


لوپاتلی – کاسانی – اولیورا (آگیی) – تومویچ – رومولو – وچینو – باکیچ – ولسکی – آلونسو – لیاییچ – یاکوونکونظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :