اخبار :: اخبار باشگاه

برای نیمکت نشینی نیامده ام، می خواهم پیشرفت کنم

1255 شماره اطلاع نامه : برای نیمکت نشینی نیامده ام، می خواهم پیشرفت کنم 1392/04/31 برای نیمکت نشینی نیامده ام، می خواهم پیشرفت کنم اخبار باشگاه :: اخبار برای نیمکت نشینی نیامده ام، می خواهم پیشرفت کنم
برای نیمکت نشینی نیامده ام، می خواهم پیشرفت کنم

برای نیمکت نشینی نیامده ام، می خواهم پیشرفت کنم


مارکوس آلونسو در مراسم معارفه خود به عنوان بازیکن جدید تیم فیورنتینا ابراز امیدواری کرد روزی با پیراهن ویولا در مقابل رئال مادرید به پیروزی برسد تا جبرانی برای شکست فیورنتینا در سال 57 مقابل این تیم باشد.آلونسو که پس از اتمام قرارداد با تیم بولتون به عنوان بازیکن آزاد راهی فلورانس شد، سابقه بازی در تیم جوانان رئال مادرید را نیز در کارنامه خود دارد. وینچنزو گوئرینی هم که در این جلسه حضور داشت در معرفی آلونسو، او را جانشین فعلی پاسکوال و بازیکن آینده ترکیب تیم فیورنتینا دانسته است. آلونسو به سوالات خبرنگاران اینگونه پاسخ داد:


"خیلی خوشحالم که اینجا هستم. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشم و به بالاترین رتبه ممکن با فیورنتینا برسم. پست بازی؟ من یک بازیکن کناری هستم، هم تدافعی و هم تهاجمی. در خط دفاع 3 و 4 نفره نیز می توانم بازی کنم و سیستم تیم برای من تفاوتی ندارد. در رئال بازیکنان بزرگ زیادی حضور داشتند همانطور که اینجا در فلورانس هم چنین وضعیتی وجود دارد و من از تمرین کردن با آنها لذت می برم. پس از جدایی از رئال دوران سختی داشتم ولی سال آخر حضور در بولتون بسیار خوب بود و من به عنوان بهترین مدافع لیگ 1 انگلیس معرفی شدم. حالا در اختیار مونتلا بوده و امیدوارم پیشرفت کنم."


"الگوی ورزشی؟ من هیچ الگوی ورزشی ندارم و تنها الگوی من در زندگی پدرم می باشد. در فیورنتینا نیز بازی روسی، گومز و پاسکوال را تحسین کنم. از پاسکوال چیز های زیادی را یاد خواهم گرفت ولی من برای نیمکت نشینی نیامده ام و امیدوارم تا جایی که امکان دارد بازی کنم. با مونتلا نیز زیاد صحبت کرده ام و مشکلی بین ما وجود ندارد. انتخاب فلورانس؟ پیشنهاد های زیادی داشتم ولی به دلیل پروژه ویولا اینجا را انتخاب کردم. سبک بازی تیم مونتلا با ویژگی های من تناسب دارد و می خواهم اینجا پیشرفت کنم. سری آ؟ فوتبال اینجا در سطح بسیار بالایی برگزار می شود ولی فکر نمی کنم که مشکلی برای تطبیق با آن داشته باشم."


اما پدر بزرگ مارکوس آلونسو در سال 1957 در فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا میان فیورنتینا و رئال مادرید در ترکیب تیم اسپانیایی قرار داشته است. حالا پس از 56 سال مارکوس جوان به عنوان بازیکن فیورنتینا انجام وظیفه خواهد کرد:


"داستان پدربزرگ؟ چیز هایی شنیده ام، در سال 57 پدر بزرگ من با تیم رئال، فیورنتینا را شکست داده و به قهرمانی اروپا رسید (در این لحظه یک نفر از میان حاضرین بلند فریاد زد که "آن جام را از ما دزدیدند" که مارکوس تنها با لبخند به آن پاسخ داد) حالا امیدوارم روزی در لیگ قهرمانان رئال را شکست دهیم تا جبران آن شکست شده باشد. تیم ملی اسپانیا؟ به آن هم فکر می کنم ولی اسپانیا تیمی قدرتمند را دارد و بازیکنان کناری خوبی در آن حضور دارند. با این حال من جوان هستم و امیدوارم در آینده جایی در آن داشته باشم. شماره مورد علاقه؟ من معمولا شماره 3 را بر تن می کنم ولی در فیورنتینا این شماره در اختیار کس دیگری می باشد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :