اخبار :: اخبار باشگاه

حضور در فلورانس باعث افتخار من است

1257 شماره اطلاع نامه : حضور در فلورانس باعث افتخار من است 1392/05/01 حضور در فلورانس باعث افتخار من است اخبار باشگاه :: اخبار حضور در فلورانس باعث افتخار من است
حضور در فلورانس باعث افتخار من است

حضور در فلورانس باعث افتخار من است


گوستاوو مونوا سنگربان باتجربه و جدید تیم فیورنتینا در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد حضور در فیورنتینا باعث افتخار او می باشد. مونوا هدف اصلی باشگاه را "رسیدن به استحکام و ثبات لازم برای همیشه در بالای جدول باقی ماندن" می داند.مونوا 35 ساله به همراه وینچنزو گوئرینی در سالن کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه چزاره بناتی کمپ موئنا حضور پیدا کرده و به هواداران ویولا معرفی شد. گوئرینی ابتدا در مورد این سنگربان باتجربه چنین گفته است: "سابقه کاری او در موردش صحبت می کند. یک دروازه بان با تجربه ای بسیار زیاد که فلورانس را انتخاب کرده و این باعث افتخار ماست."


مونوا سپس به سوالات خبرنگاران بدین شکل پاسخ داد:


"انتخاب فیورنتینا؟ این انتقال باعث افتخار من است. ما همه آماده ساختن یک سال عالی می باشیم که برای من رویایی بزرگ است. توانایی در ضربات ایستگاهی و پنالتی ها؟ من از سنین خیلی پایین در اروگوئه چیز های زیادی یاد گرفتم و حالا به عنوان یک دروازه بان اینجا هستم و امیدوارم آرامش لازم را به خط دفاعی ویولا بدهم. از نظر شخصی امیدوار بازی کنم چون هر کسی می خواهد بازی کند اما به هم تیمی های خودم احترام می گذارم. فیورنتینا اعتماد زیادی به من نشان داد و حالا باید به آن پاسخ دهم. به هر حال از حضور در اینجا بسیار خوشحال بوده و امیدوارم در پیشرفت این تیم جوان اما قدرتمند نقش مهمی را ایفا کنم."


"رابطه با لوپاتلی؟ رابطه من نه تنها با او بلکه با تمامی اعضای تیم خوب است. ما رقابت می کنیم و مربی تصمیم می گیرد که چه کسی بازی کند. روسی؟ بازیکنی بزرگ که به خوبی تمرین می کند. او برای ما یک مهره ارزشمند محسوب می شود. تفاوت ایتالیا با اسپانیا؟ فیورنتینا سبک خاص خودش را دارد. در اسپانیا تیم های قدرتمند زیادی وجود دارند اما فیورنتینا، فیورنتیناست. ویولا بازی های بسیار زیبایی را به نمایش می گذارد. مصدومیت؟ متاسفانه آسیب دیدگی بد موقعی بود ولی حالا به طور کامل آماده شده ام و با تیم تمرین خواهم کرد. هدف باشگاه؟ هدف ما رسیدن به استحکام و ثبات لازم برای همیشه در بالای جدول باقی ماندن است. هنوز راه زیادی باقی مانده و باید ببینیم که برای چه هدفی می توانیم بجنگیم."


"وچینو دیگر اروگوئه ای ویولا؟ او جوان و با تکنیکی عالی است که می خواهد در اروپا به موفقیت برسد. امیدوارم به عنوان یکی از بهترین بازیکنان معرفی شده و این کار را در لباس فیورنتینا انجام دهد. لیگ اروپا؟ آسان نیست و هیچ رقابتی را نمی توان ساده گرفت. با این حال من اعتماد به نفس و انگیزه فوق العاده ای را در میان بازیکنان می بینم که به توانایی های خود ایمان دارند که این می تواند به ما کمک کند. ما ابتدا باید به تداوم و ثبات لازم دست پیدا کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :