اخبار :: اخبار باشگاه

رویا ها به واقعیت تبدیل شدند ؛ حالا نوبت اهداف بزرگ تر است

1259 شماره اطلاع نامه : رویا ها به واقعیت تبدیل شدند ؛ حالا نوبت اهداف بزرگ تر است 1392/05/01 رویا ها به واقعیت تبدیل شدند ؛ حالا نوبت اهداف بزرگ تر است اخبار باشگاه :: اخبار رویا ها به واقعیت تبدیل شدند ؛ حالا نوبت اهداف بزرگ تر است
رویا ها به واقعیت تبدیل شدند ؛ حالا نوبت اهداف بزرگ تر است

رویا ها به واقعیت تبدیل شدند ؛ حالا نوبت اهداف بزرگ تر است


آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا که این روز ها به دلیل عملکرد عالی تیمش مورد تحسین اهالی فوتبال در ایتالیا قرار گرفته اعلام کرده دیگر زمان پنهان شدن به پایان رسیده و این تیم حالا برای اهدافی بزرگ تلاش خواهد کرد.


دلاواله که امروز در میان استقبال فوق العاده طرفداران ویولا به موئنا رفته بود، در یک کنفرانس خبری بسیار مفصل در مورد تمامی زوایای باشگاه فیورنتینا صحبت کرده است. دلاواله به هواداران وعده خرید های جدید و غیر منتظره دیگر را نیز داده و مدعی شده تیمی به مراتب قدرتمند تر را خواهد ساخت:


"اینجا همه چیز زیباست. ما نیز خیلی زود تر از آنچه که فکرش را می کردیم از دو سال کابوس وار فاصله گرفته و پیشرفت کردیم. ما نباید بیش از این پنهان شویم و این را مدیون هوادارانمان هستیم. آنها همیشه به من روحیه دادند و اتفاقات آخرین بازی در فلورانس در سال گذشته باور نکردنی بود. کسی رسیدن گومز را باور نداشت ولی ما نه تنها او بلکه ایلیچیچ را نیز خریداری کردیم اما سوپرایز های ما هنوز تمام نشده است. خط میانی را تقویت خواهیم کرد و تیمی به مرابت قدرتمند تر را می سازیم. نباید به هواداران دروغ گفت، تیم ما حالا به همراه 6-5 تیم دیگر برای لیگ قهرمانان خواهد جنگید. تیم ما ترکیبی از بازیکنان جوان، ستارگان بزرگ و مردان باتجربه ای است که ما را برای به سمت اهدافی بزرگ هدایت می کنند."


"سال گذشته داشتن زوجی چون روسی-گومز در خط حمله مانند یک رویا بود ولی حالا بار دیگر فلورانس به جایی برای بزرگان تبدیل شده است. البته روسی مصدومیتی طولانی داشته ولی حداقل از لحاظ فیزیکی به آمادگی کامل دست پیدا کرده و این به معنی این است که ویولا بار دیگر به جذابیت رسیده است. برخی بازیکنان نیز هستند که جایی در تفکرات مونتلا نداشته و باید به فروش برسند. من متاسفم ولی نمی توانیم بر خلاف این عمل کنیم. راه ما این است که تیمی قدرتمند را ساخته و همیشه در صدر باقی بمانیم. گاهی اوقات برای کاری که انجام داده ایم به خودمان افتخار می کنم. ورزشگاه؟ در سپتامبر بار دیگر با مسئولین صحبت می کنیم تا به یک راه حل مناسب برسیم. من در این باره خوشبین هستم."


"یووتیچ و لیاییچ؟ از یووتیچ برای زحماتی که در فیورنتینا کشید تشکر می کنم. به وعده ها عمل شد و او به خارج از ایتالیا و منچستر سیتی پیوست. از کونینی هم برای تسریع در این موضوع سپاسگذارم. رمضانی (وکیل یووتیچ) نیز همواره رفتار حرفه ای داشت. با لیاییچ صحبت هایی شده و من نسبت به مذاکرات خوشبین هستم. البته به دلیل مشغله کاری مدیران فعلا در اولویت قرار ندارد ولی با احترامی متقابل مذاکره می کنیم تا به بهترین نتیجه برسیم. فقط می توانم تضمین دهم که داستانی مشابه مونتولیوو تکرار نخواهد شد. اسکودتو؟ یوونتوس نسبت به بقیه از شانس بیشتری برخوردار است چون برای چند سال با هم بوده اند ولی سایر تیم ها چون رم، لازیو و اینتر نیز تحولاتی ایجاد کرده اند. رقابت زیادی برای راه یابی به لیگ قهرمانان سال آینده وجود دارد."


"اعتبار باشگاه؟ اعتبار تیم ها نقش اساسی دارند. گومز با وجود پیشنهاد های بسیار زیاد فیورنتینا را انتخاب کرد و این معنی خوبی می دهد. مردم برای سال ها چنین نشاطی نداشتند و حالا ویولا به یک الگو تبدیل شده است. کونینی برای ما مهره ای ارزشمند به خصوص در مذاکرات می باشد و بازیکنان جدید هم تفاوت ایجاد خواهند کرد. کار من ایجاد اتحاد بین آنهاست که البته با داشتن چنین بازیکنان بزرگی، کار راحت تری در پیش دارم. ما می توانستیم در لیگ قهرمانان باشیم ولی به هر حال گذشته ها گذشته و باید به جلو نگاه کنیم. مونتلا؟ تقریبا تمام اروپا برای جذب او تلاش کردند ولی ما او را حفظ کردیم چون به او اعتقاد داریم. لیگ اروپا؟ ما دو تیم در اختیار داریم و بازیکنان جدید هم در راه هستند. البته داشتن بازیکنانی پر افتخار چون آمبروزینی هم حیاتی می باشد. چند سال پیش به نیمه نهایی اروپا رسیدیم و امسال باز هم تلاش می کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :