اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 7-1 کرمونزه ؛ اولین گل های ماریو گومز، درخشش مجدد روسی

1261 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 7-1 کرمونزه ؛ اولین گل های ماریو گومز، درخشش مجدد روسی 1392/05/02 فیورنتینا 7-1 کرمونزه ؛ اولین گل های ماریو گومز، درخشش مجدد روسی اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 7-1 کرمونزه ؛ اولین گل های ماریو گومز، درخشش مجدد روسی
فیورنتینا 7-1 کرمونزه ؛ اولین گل های ماریو گومز، درخشش مجدد روسی

فیورنتینا 7-1 کرمونزه ؛ اولین گل های ماریو گومز، درخشش مجدد روسی


تیم فیورنتینا در دومین دیدار دوستانه خود در موئنا مقابل تیم کرمونزه به میدان رفته و در نهایت با درخشش ماریو گومز و جوزپه روسی به یک پیروزی پر گل دست پیدا کرد.
کرمونزه تیمی از دسته سه فوتبال ایتالیا می باشد که به عنوان دومین رقیب تدارکاتی تیم فیورنتینا انتخاب شده بود. مونتلا برای این بازی تقریبا تیمی کامل تری را در اختیار داشته و همانند بازی های قبلی از دو ترکیب متفاوت برای دو نیمه استفاده کرده بود. تنها نتو بود که در دقیقه 66 جای خود را به لوپاتلی داد. مونتلا این بار همچنین از زوج روسی-گومز استفاده نکرده بود. پیش از آغاز بازی نیز دو تیم به دلیل مرگ آندره آ آنتونلی موتور سوار تیم ملی ایتالیا یک دقیقه سکوت کردند.


در این مسابقه ماریو گومز خیلی زود در سومین دقیق ویولا را پیش انداخته و اولین گل خود با پیراهن فیورنتینا را به ثمر رساند. پس از این گل عکس العمل استثنایی نتو دروازه سفید پوشان را بسته نگه داشته و تا پایان نیمه اول لیاییچ، حجازی و باز هم ماریو گومز برای فیورنتینا گلزنی کردند. در نیمه دوم تیم جدید ویولا با گل جوزپه روسی از روی نقطه پنالتی کار را شروع کرده و با گلزنی یاکوونکو یکی از آماده ترین بازیکنان این روز ها به آن ادامه داد. روی اشتباه باکیچ در میانه میدان تیم کرمونزه یکی از گل ها را جبران کرد ولی با حرکت زیبای کوادرادو موقعیت برای هفتمین گل فیورنتینا فراهم شده و روسی آن را به ثمر رساند. در نهایت بازی با نتیجه 7-1 به پایان رسید.


ترکیب نیمه اول (2-5-3):

نتو – رونکالیا – حجازی – ساویچ – خواکین – آمبروزینی – پیزارو – والرو – آلونسو – لیاییچ – گومز


ترکیب نیمه دوم (2-5-3):

نتو (لوپاتلی) – کاسانی – تومویچ – کومپر – کوادرادو – وچینو – باکیچ – ولسکی – پاسکوال – یاکوونکو – روسی


ماروین کومپر نیز پس از این بازی به عنوان نماینده بازیکنان به صحبت پرداخت:


"احساس خوبی دارم و در این 2 هفته بسیار خوب کار کرده ایم. گومز؟ او یکی از بهترین مهاجمان در اروپا می باشد و با قلبش فیورنتینا را انتخاب کرد. تیمی که تشنه پیروزی بوده و می خواهد پیشرفت کند. اینجا بازیکنان اسپانیایی زیادی وجود دارند ولی همه نیاز داریم به سرعت ایتالیایی را یاد بگیریم. سیستم بازی چندان اهمیت ندارد ما باید همه روش ها را امتحان کنیم تا در مقابل حریفان موفق باشیم. ما هرگز نباید کار و پیشرفت را متوقف کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :