اخبار :: اخبار باشگاه

هدف ما رسیدن به لیگ قهرمانان است

1263 شماره اطلاع نامه : هدف ما رسیدن به لیگ قهرمانان است 1392/05/03 هدف ما رسیدن به لیگ قهرمانان است اخبار باشگاه :: اخبار هدف ما رسیدن به لیگ قهرمانان است
هدف ما رسیدن به لیگ قهرمانان است

هدف ما رسیدن به لیگ قهرمانان است


اولکساندر یاکوونکو مهاجم اوکراینی جدید تیم فیورنتینا ابراز امیدواری کرد تا جایی که می تواند برای بنفش پوشان در فصل پیش رو به میدان برود. این بازیکن هدف اصلی ویولا را رسیدن به لیگ قهرمانان می داند.یاکوونکو به عنوان بازیکن آزاد از تیم اندرلخت بلژیک به فیورنتینا پیوست و بر خلاف انتظار همگان یکی از بهترین های تمرینات روز های اخیر ویولا در موئنا بوده است. این بازیکن در سالن کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه چزاره بناتی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. سوالاتی که با پرسش در مورد پست بازی این بازیکن آغاز شد:


"به طور معمول من همیشه در خط میانی بازی کرده ام ولی علاقه زیادی به کار های تهاجمی دارم. به هر حال ترجیح می دهم در پست های تهاجمی در چپ و راست بازی کنم. نمی دانم چند گل بتوانم به ثمر برسانم ولی فصل گذشته 9 گل زدم و 4 یا 5 پاس گل نیز دادم. فرصت بازی در ویولا؟ فیورنتینا تیم بزرگی است و طبیعی است که رقابت زیادی وجود داشته باشد. من ویولا را می خواستم و هدفم این است که بیشترین بازی ممکن را انجام دهم. سیستم بازی؟ در 2-5-3 در کناره ها بازی می کنم و در 3-3-4 به عنوان یکی از سه نفر تهاجمی، هم در راست و هم در چپ ولی با این حال تصمیم گیری با مربی است."


"اینجا بازیکنان بسیار خوب و بزرگی حضور دارند. من دیدار های پایانی فصل گذشته فیورنتینا را نیز دنبال می کردم و واقعا متاسفم که نتوانستیم به لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم. هدف این فصل ویولا؟ جام باشگاه های اروپا. پیشنهاد های دیگر به خوبی فیورنتینا؟ شما باید این سوال را از مدیر برنامه های من بپرسید (به نظر می رسید که این سوال یاکوونکو را کمی ناراحت کرد). بازیکنان اوکراینی؟ شوچنکو فوق العاده بود و همیشه او را دنبال می کردم. فیورنتینا هم بازیکنان بزرگی مانند باتیستوتا، روی کاستا و کانچلسکیس داشت ولی من ترجیح می دهم راه خودم را بروم. شخصیت من؟ این وظیفه دیگران است که در مورد من نظر بدهند. ضربات به دروازه خوبی دارم؟ تشکر می کنم، سعی می کنم تا پیشرفت کنم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :