اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 7-0 آپولون ؛ آمادگی ویولا با روسی و گومز

1267 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 7-0 آپولون ؛ آمادگی ویولا با روسی و گومز 1392/05/05 فیورنتینا 7-0 آپولون ؛ آمادگی ویولا با روسی و گومز اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 7-0 آپولون ؛ آمادگی ویولا با روسی و گومز
فیورنتینا 7-0 آپولون ؛ آمادگی ویولا با روسی و گومز

فیورنتینا 7-0 آپولون ؛ آمادگی ویولا با روسی و گومز


فیورنتینا 7-0 آپولون لیماسول


گل ها:

گومز (1) – پاسکوال (5) – متوس (47،55) – رونکالیا (63) – روسی (71،86)تیم فیورنتینا در سومین دیدار تدارکاتی در کمپ موئنا حریف قبرسی خود آپولون لیماسول را با 7 گل شکست داد. در این بازی گومز، روسی و متوس مهارت گلزنی خود را نشان دادند.شاگردان وینچنزو مونتلا که چند روز پیش تیم کرمونزه را با نتیجه 7-1 شکست داده بودند، امروز نیز بار دیگر زیر بارش باران و با استقبال بسیار خوب هواداران به مصاف تیم آپولون قبرس رفتند. این تیم به دلیل قهرمانی در جام حذفی قبرس در فصل گذشته، امسال باید در رقابت های لیگ اروپا بازی کند. به همین دلیل این بازی یک رقابت جدی برای ویولا به شمار می رفت که بنفش پوشان مطابق انتظار با شایستگی از آن سربلند بیرون آمدند.


در این مسابقه گونزالو، آکوییلانی، ایلیچیچ، ماتی، لیاییچ و مونوا به دلیل عدم آمادگی حضور نداشتند و مونتلا مانند سایر بازی های دوستانه از دو ترکیب متفاوت در دو نیمه استفاده کرد. ماریو گومز تنها به 47 ثانیه زمان نیاز داشت تا اولین گل بازی را به ثمر برساند، سپس پاسکوال در دقیقه 6 اختلاف را به دو گل رساند ولی تا پایان نیمه اول نتیجه تغییری پیدا نکرد. در نیمه دوم تیم جدید و جوان ویولا عملکرد بهتری داشت. ابتدا متوس رایدر دو گل به ثمر رسانده و سپس کاپیتان رونکالیا موفق شد گل دیگری را بزند. روسی نیز در دقایق رو به اتمام دو بار گلزنی کرد تا در نهایت ویولا با 7 گل تیم قبرسی را شکست دهد. گل اول روسی به قدری زیبا بود که تمامی تماشاگران را متحیر کرد. در این بازی همه بازیکنان عملکرد قابل قبولی داشتند ولی پاسکوال و یاکوونکو کم تر از حد انتظار نشان دادند.


ترکیب نیمه اول (2-5-3):


نتو – ساویچ – حجازی – کومپر – کوادرادو – آمبروزینی – پیزارو – والرو – پاسکوال – یاکوونکو – گومز


ترکیب نیمه دوم (2-5-3):


نتو (لتزرینی 80) – کاسانی – رونکالیا – تومویچ – خواکین – وچینو – باکیچ – ولسکی – آلونسو – متوس - روسینظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :