اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مونتلا از شاگردانش ؛ هنوز جای پیشرفت داریم

1268 شماره اطلاع نامه : تمجید مونتلا از شاگردانش ؛ هنوز جای پیشرفت داریم 1392/05/05 تمجید مونتلا از شاگردانش ؛ هنوز جای پیشرفت داریم اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مونتلا از شاگردانش ؛ هنوز جای پیشرفت داریم
تمجید مونتلا از شاگردانش ؛ هنوز جای پیشرفت داریم

تمجید مونتلا از شاگردانش ؛ هنوز جای پیشرفت داریم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از پیروزی پر گل تیمش مقابل حریف قبرسی آپولون، به تمجید از نحوه بازی شاگردانش پرداخته و اعلام کرد تمامی توافقات لازم برای تمدید قراردادش انجام شده است.تیم فیورنتینا امروز در دیداری دوستانه با نتیجه 7-0 رقیب قبرسی خود آپولون را در هم کوبید تا آمادگی خود را به اثبات برساند (متن کامل خبر اینجا). مونتلا پس از این بازی به تشریح وضعیت تیمش پرداخت:


"تیم ما بار دیگر ابتکار عمل بازی را در دست گرفت و این نشانه خوبی است ولی هنوز نیاز داریم تا تعادل بهتری میان دفاع و حمله ایجاد کنیم. در فوتبال ایتالیا شما نمی توانید هر چیزی را از دست بدهید به خصوص وقتی که فضای کافی برای ضد حمله ایجاد کرده باشید. وضعیت جسمانی روسی؟ به ظاهر کاملا آماده شده ولی باید از این بازی های دوستانه استفاده کرده و با تکل های متفاوت آشنا شود. روسی نیز مشتاقانه بازی می کرد و هرگز پای خود را عقب نمی کشید. البته نیاز به بهبود بیشتر برای ثبات لازم دارد ولی همه چیز خوب است. تمدید قرارداد؟ همه توافقات لازم انجام شده و فقط اعلام رسمی آن باقی مانده است. ایلیچیچ؟ او در پست های تهاجمی زیادی می تواند بازی کند و یک بازیکن کار آمد برای ما خواهد بود."


"نتو؟ او همه کار را به بهترین شکل انجام می دهد. نتو دروازه بان فیورنتیناست، همین طور مونوا، ما روی آنها حساب می کنیم. به علاوه اینکه لوپاتلی و لتزرینی را نیز در اختیار داریم. البته مطمئنا اگر من می توانستم بوفون را داشته باشم وضعیت تغییر می کرد. فصل آینده؟ بازی کردن در این فصل برای ما بسیار دشوار خواهد بود چون تیم ها شناخت کافی از ما دارند. لیگ اروپا هم انرژی زیادی را از ما می گیرد ولی نباید خودمان را محدود کنیم. ضمن اینکه نباید رویا پردازی کنیم. لیاییچ؟ همه ما توانایی های او را می دانیم و اینکه هنوز نیاز به پیشرفت دارد. شایعات اخیر بازار کمی او را به هم ریخته و به محض اینکه به آرامش لازم و تمرکز لازم رسید به او بازی خواهم داد. باید سن او را نیز در نظر بگیریم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :