اخبار :: اخبار باشگاه

رویای بازگشت به تیم ملی را دارم ؛ با گومز راحت هستم

1277 شماره اطلاع نامه : رویای بازگشت به تیم ملی را دارم ؛ با گومز راحت هستم 1392/05/10 رویای بازگشت به تیم ملی را دارم ؛ با گومز راحت هستم اخبار باشگاه :: اخبار رویای بازگشت به تیم ملی را دارم ؛ با گومز راحت هستم
رویای بازگشت به تیم ملی را دارم ؛ با گومز راحت هستم

رویای بازگشت به تیم ملی را دارم ؛ با گومز راحت هستم


جوزپه روسی ستاره تیم فیورنتینا که این روز ها در تمرینات همگان را تحت تاثیر آمادگی خود قرار داده از رویای خود برای بازگشت به تیم ملی ایتالیا سخن گفته است.امروز در سالن کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه چزاره بناتی کمپ موئنا نوبت جوزپه روسی بود که به سوالات خبرنگاران پاسخ دهد. این مهاجم گلزن در این مصاحبه ابتدا به معرفی وب سایت شخصی خود پرداخته و سپس از هدف هایش در فوتبال سخن گفت. او همچنین ماریو گومز و سایر ستارگان ویولا را مورد تمجید قرار داده است:


"امروز من می خواهم وب سایت شخصی خودم را به شما معرفی کنم "www.gr22.it" که در مورد زندگی ورزشی من با عکس های متفاوت می باشد و امیدوارم همه شما را در آنجا ببینم. می توانید با مراجعه به این سایت از اوضاع و احوال من و تمامی اتفاقات زندگی ورزشی من مطلع شوید. وقتی که آن را باز می کنید یک عکس با پیراهن تیم ملی وجود دارد و امیدوارم دوباره آن را برتن کنم. احساس خوبی دارم و در تمرینات نیز خیلی خوب بودم. حالا نیاز دارم روی زانوی خود بیشتر کار کنم تا بتوانم برای 90 دقیقه در میدان بازی کنم و سپس هر یکشنبه در زمین بجنگم."


"گومز؟ او خیلی قدرتمند است اما ما بازیکنان خوب زیادی داریم و فکر می کنم برای یک مربی داشتن این چنین بازیکنانی که همه برای بازی کردن رقابت خواهند کرد بسیار عالی است. اتفاق خوب دوران مصدومیت؟ اینکه به خانواده ام بسیار نزدیک بودم. اتفاق خوب تمرینات؟ اینکه در زمین بار دیگر دوستان خودم را دیدم. کسانی که به من اعتقاد دارند و کمک کردند که من بار دیگر یک بازیکن فوتبال باشم. همه ما می دانیم که باید در زمین چه عملکردی داشته باشیم و وقتی که توپ زیر پای ماست بسیار قدرتمند تر می شویم. البته هنوز به کار و پیشرفت بیشتر نیاز داریم تا بتوانیم برای اهداف مهمی رقابت کنیم. شماره 22؟ 22 عدد روزی است که پدر من به دنیا آمد و 49 عدد سالی است که پدرم به دنیا آمد. من در ویارئال 22 را به تن کردم ولی هرگز از لیاییچ نخواستم که این شماره را به من بدهد و بدین ترتیب 49 را انتخاب کردم."


"من هنوز لیاییچ را ندیدم چون در تمرینات صبح نیز جدا از هم بودیم ولی درست است که هنوز تصمیم خود را نگرفته است. بورخا؟ او را برای سال های زیاد می شناسم و دوست هستیم. او یک بازیکن نابغه است. شاید قدرت بدنی بالایی نداشته باشد ولی در فوتبال امروز روی فکر و ذهن بازیکنان حساب می کند. من زیر سایه گومز؟ نه، او یک قهرمان واقعی بوده و شایسته تمجید است. او توانایی های منحصر به فردی داشته و خوشحالم که با ما تمرین می کند. هر دو ما گل می زنیم ولی ما باید خودمان را وقف تیم کنیم. مهاجمان لیگ؟ یورنته بسیار خوب است و در بیلبائو گل های فراوانی به ثمر رساند. توز نیز یک قهرمان است. هیگواین هم در یکی از بزرگ ترین تیم های فوتبال دنیا بازی کرده و وقتی با ناپولی بازی داریم باید خیلی مراقب باشیم. همه توانایی های بالوتلی را می دانند و در میلان پیشرفت خواهد کرد، او در کنار الشعراوی فصل خوبی را خواهند ساخت."


اشتیاق مردم؟ همه می دانند فلورانسی ها طرفداران پر شوری دارند و حالا پس از یک فصل می توانند حق دارند رویا پردازی کنند ولی ما باید واقع بین باشیم. مدیران باشگاه با خرید های خود من را تحت تاثیر قرار دادند. سیستم بازی؟ من در کنار مهاجمان زیادی بودم و با هر کسی می توانم بازی کنم. به همین دلیل اصلا خودخواه نبوده و فقط به فکر خوب بازی کردن هستم. دیدن بازیکنانی چون گومز و خواکین که خواستار بازی برای فیورنتینا هستند بسیار خوب است. آنها می خواهند جایی بروند که فوتبال زیبا وجود دارد. ما همیشه با لبخند به میدان می رویم و با علاقه فراوان کار خواهیم کرد."نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :