اخبار :: اخبار باشگاه

پیشنهاد میلان مناسب نیست ؛ به ماندن لیاییچ خوش بین هستم

1279 شماره اطلاع نامه : پیشنهاد میلان مناسب نیست ؛ به ماندن لیاییچ خوش بین هستم 1392/05/11 پیشنهاد میلان مناسب نیست ؛ به ماندن لیاییچ خوش بین هستم اخبار باشگاه :: اخبار پیشنهاد میلان مناسب نیست ؛ به ماندن لیاییچ خوش بین هستم
پیشنهاد میلان مناسب نیست ؛ به ماندن لیاییچ خوش بین هستم

پیشنهاد میلان مناسب نیست ؛ به ماندن لیاییچ خوش بین هستم


آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا ضمن رد پیشنهاد تیم میلان اعلام کرده این باشگاه با تمامی شناختی که از آدم لیاییچ دارد پیشنهاد مناسبی را به او برای تمدید قرارداد ارائه خواهد کرد ولی در صورت عدم توافق، این بازیکن به فروش خواهد رسید.امروز تیم میلان برای خرید آدم لیاییچ پیشنهاد 8 میلیونی ارائه کرده ولی آندره دلاواله این مبلغ را بسیار کمتر از ارزش واقعی این ستاره صرب می داند:


"تا جایی که من می دانم پیشنهاد رسیده برای لیاییچ بسیار کمتر از ارزش این بازیکن می باشد. من امروز صبح با او صحبت کردم و او علاقه خود برای ماندن در فلورانس را نشان داد. حالا ما می توانیم با وکیلش هفته آینده دیداری را برگزار کنیم. من امیدوارم که او با ما بماند چون قهرمانی برای آینده می باشد و چیز های زیادی را به فیورنتینا ارائه خواهد کرد. ما از توانایی های او به خوبی اطلاع داریم ولی وقتی در مورد دستمزد یک بازیکن صحبت می کنیم باید مسائل زیادی را مورد نظر گرفته و آنها را بررسی کنیم. فیورنتینا پیشنهاد خود را ارائه خواهد کرد و امیدوارم که بازیکن نیز شرایط پیشنهاد ما را درک کند."


"اما اگر او نخواهد که قرارداد جدیدی را امضا کند سپس به فروش می رسد. ما هرگز نمی خواهیم داستان جدید مانند اتفاقی که برای ریکاردو مونتولیوو رخ داد تکرار شود (مونتولیوو سال گذشته به عنوان بازیکن آزاد از فیورنتینا به میلان منتقل شد). در حال حاضر جوابی به میلان نخواهیم داد. ما گروهی کار می کنیم نه فردی، من به این قضیه بسیار خوش بین هستم و امیدوارم طی 2 هفته آینده همه چیز مشخص شود."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :