اخبار :: اخبار باشگاه

نمی توانستم فرصت حضور در فیورنتینا را از دست بدهم

1280 شماره اطلاع نامه : نمی توانستم فرصت حضور در فیورنتینا را از دست بدهم 1392/05/11 نمی توانستم فرصت حضور در فیورنتینا را از دست بدهم اخبار باشگاه :: اخبار نمی توانستم فرصت حضور در فیورنتینا را از دست بدهم
نمی توانستم فرصت حضور در فیورنتینا را از دست بدهم

نمی توانستم فرصت حضور در فیورنتینا را از دست بدهم


یوزیپ ایلیچیچ در اولین مصاحبه مطبوعاتی خود به عنوان بازیکن جدید فیورنتینا مدعی شد حتی لحظه ای در انتخاب ویولا تردید نکرده و به سرعت از این فرصت استفاده کرده است.ستاره 25 ساله اهل اسلونی که پس از مدت ها مذاکره بین دو باشگاه فیورنتینا و پالرمو، هفته گذشته به طور رسمی با قراردادی 5 ساله راهی فلورانس شد، امروز در سالن کنفرانس مطبوعاتی کمپ موئنا به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:


"من اینجا را انتخاب کردم چون فیورنتینا قوی ترین تیم ایتالیاست. آمدن به چنین تیمی آسان نیست ولی من این فرصت را داشتم و از آن استفاده کردم. زمانی که مدیر برنامه هایم از پیشنهاد فیورنتینا خبر داد بدون لحظه ای فکر کردن آن را پذیرفتم و هرگز ترس از دست دادن این فرصت را نداشتم. من کاری به سایر تیم ها ندارم، ما ستارگانی چون روسی و گومز را داریم و هدف این است که بهتر از پارسال نتیجه بگیریم چون این تیم شایستگی حداقل لیگ قهرمانان را دارد. فضای دو باشگاه با هم تفاوت دارد. من در پالرمو زندگی سختی را داشتم ولی شرایط اینجا کاملا متفاوت بوده و بسیار آرام هستیم. پست بازی؟ من در مورد پست خاصی صحبت نمی کنم، هر جا که مربی من را قرار دهد بازی خواهم کرد ولی در کل ترجیح می دهم در پست های تهاجمی باشم."


"در پالرمو کار سختی داشتیم چون واقعا راحت نیست در تیمی بازی کنیم که مربی آن هر 3 ماه یک بار تغییر می کند. بدین ترتیب هرگز نمی توانید به ثبات رسیده و عملکرد مناسبی داشته باشید. تعداد گل؟ من فعلا فقط به تمرینات خود در موئنا فکر می کنم سپس در طول فصل بازی به بازی خواهیم دید که چه اتفاقی رخ می دهد. من واقعا از سبک بازی ویولا خوشم می آید، کار کردن با توپ که باعث شد من به اینجا بیایم. لیاییچ؟ با او دوستم ولی در مورد آینده اش صحبتی نکرده ام. باکیچ؟ او را کمتر می شناسم ولی امیدوارم که نقش مهمی در آینده فیورنتینا داشته باشد. زوج گومز-روسی؟ من هنوز زیاد با آنها تمرین نکرده ام ولی بازیکنان فوق العاده قدرتمندی هستند."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :