اخبار :: اخبار باشگاه

به کار بیشتر نیاز داریم ؛ همه از ماندن لیاییچ خوشحال خواهند شد

1284 شماره اطلاع نامه : به کار بیشتر نیاز داریم ؛ همه از ماندن لیاییچ خوشحال خواهند شد 1392/05/12 به کار بیشتر نیاز داریم ؛ همه از ماندن لیاییچ خوشحال خواهند شد اخبار باشگاه :: اخبار به کار بیشتر نیاز داریم ؛ همه از ماندن لیاییچ خوشحال خواهند شد
به کار بیشتر نیاز داریم ؛ همه از ماندن لیاییچ خوشحال خواهند شد

به کار بیشتر نیاز داریم ؛ همه از ماندن لیاییچ خوشحال خواهند شد


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از پیروزی پر گل تیمش مقابل گازیانتپ اعلام کرد هنوز برای رسیدن به فرم ایده آل فاصله زیادی دارند. مونتلا بار دیگر به لیاییچ توصیه کرد برای پیشرفت بیشتر در فلورانس بماند.ویولا امروز در آخرین دیدار تدارکاتی خود در کمپ موئنا با نتیجه 4-1 از سد رقیب ترک خود گذشت (متن کامل خبر اینجا) ولی مونتلا معتقد است تیمش تا رسیدن به سطح اصلی خود فاصله زیادی دارد:


"این یک دیدار واقعی بود. ما در نیمه اول مقابل تیمی که به سبک ایتالیایی بازی می کرد بسیار خوب بودیم. باید در انتقال توپ سریع تر عمل کنیم. آزمایش بسیار خوبی بود ولی این تیم هنوز تا تبدیل شدن به اصل خودش فاصله زیادی دارد و باید بیشتر از این کار کنیم. تمرینات؟ تمامی گروه عملکرد بسیار خوبی در این دوره تمرینی داشتند ولی هنوز مقداری کار برای رسیدن به یک نقطه مشخص باقی مانده است. با این حال تصمیم نهایی با خود اوست. گومز؟ ما هنوز نباید از او انتظار بهترین نمایش را در خارج و داخل زمین داشته باشیم. وضعیت او مشخص بوده و با او تیم قدرتمندی را خواهیم ساخت. خواکین؟ بازیکنی در سطح جهانی که باید بیشتر در کار های دفاعی فعالیت کند. او می توانست در دوران ورزشی خود به جاهای بیشتری برسد."


"لیاییچ؟ از زمانی که با دلاواله صحبت کرده آرامش و تمرکز بیشتری دارد. من امیدوارم که آدم متوجه شود طرفداران چقدر او را دوست دارند و از ماندنش خوشحال خواهند شد. شاید در گذشته انتقاداتی به او شده ولی او با نمایش خود در میدان باعث شد تا تمامی توجهات به او جلب شود. نظر من؟ من همیشه به همه گفتم که می خواهم او بماند. لیاییچ می خواهد بماند چون به خوبی جای خود را در تیم پیدا کرده و من هم پیش از این به دلیل تجربه ام به او همین را توصیه کرده بودم. برای خودش نیز خیلی بهتر است که اینجا بماند چون روند پیشرفت او هنوز تکیمل نشده و در فیورنتینا بهتر از هر تیمی می تواند به بلوغ کامل فوتبالی برسد. ایلیچیچ؟ ما نباید سیستم خود را بر مبنای ایلیچیچ ببندیم ولی با او صحبت کرده و در پست های زیادی می توانم از او استفاده کنم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :