اخبار :: اخبار باشگاه

توانایی قهرمانی در همه جام ها را داریم

1288 شماره اطلاع نامه : توانایی قهرمانی در همه جام ها را داریم 1392/05/14 توانایی قهرمانی در همه جام ها را داریم اخبار باشگاه :: اخبار توانایی قهرمانی در همه جام ها را داریم
توانایی قهرمانی در همه جام ها را داریم

توانایی قهرمانی در همه جام ها را داریم


مارکو باکیچ ستاره جوان تیم فیورنتینا که پس از خروج استوان یووتیچ پیراهن شماره 8 او را بر تن کرده است، مدعی شد ویولا توانایی قهرمانی در همه جام ها را دارد.این هافبک جوان که فصل گذشته دوران پر از مصدومیتی را در تورینو سپری کرد، حالا به فلورانس بازگشته تا شایستگی های خود را زیر نظر وینچنزو مونتلا اثبات کند. باکیچ که به عنوان یکی از جانشین های احتمالی پیزارو در ویولا شناخته می شود، در کنفرانس مطبوعاتی خود مطالب زیر را بیان کرد:


"من هنوز زبان ایتالیایی را خوب بلد نیستم و امیدوارم به زودی در این زمینه بهتر شوم. مونتلا؟ یک مربی جوان که تیمش مانند تیم های بزرگ خیلی خوب با توپ کار می کند. شماره 8 یووتیچ؟ من همیشه به این شماره علاقه داشتم. یووتیچ یکی از بهترین بازیکنان مونته نگرو می باشد و به من گفته بود در صورتی که تیم را ترک کرد، شماره او به من خواهد رسید. پست بازی؟ من یک بازیساز هستم در خط میانی سه نفره نیز می توانم بازی کنم اما در سایر پست ها نیز توانایی بازی دارم. مربی از من خواسته در نقش بازیساز باشم و هر جا که او بخواهد بازی خواهم کرد حتی به عنوان یک مدافع کناری. فیورنتینا؟ تیمی که می تواند به همه قهرمانی ها دست پیدا کند. بازیکنانی خوب و مربیانی عالی اینجا هستند. من می توانم اینجا پیشرفت کرده و عملکرد خوبی داشته باشم."


"تورینو؟ در ماه های ابتدایی، من جداگانه تمرین کردم اما پس از اولین بازی دچار مصدومیت شدم که برای 1 ماه و نیم من را خانه نشین کرد. پس از آن هرگز نتوانستم برای خودم جایی را پیدا کنم.لیاییچ؟ صحبت در مورد او زیاد می باشد اما آرام و راحت است. لیاییچ برای تیم خیلی مهم است و در صورت ماندن بسیار کار آمد خواهد بود. چرچی؟ برای 1 سال کنار او بودم و بهترین بازیکن ما در تورینو بود. اهداف فیورنتینا؟ اگر با روحیه و اعتماد به نفس بالا کار کنیم، مطمئنا به دیدار فینال لیگ اروپا هم راه خواهیم یافت. خط میانی؟ من همیشه بازی پیزارو را زیر نظر می گیرم و می خواهم از او خیلی چیز ها یاد بگیرم. بورخا و آکوییلانی هم بازیکنان خیلی خوبی هستند."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :