اخبار :: اخبار باشگاه

به مراتب قدرتمند تر از فصل گذشته هستیم

1290 شماره اطلاع نامه : به مراتب قدرتمند تر از فصل گذشته هستیم 1392/05/15 به مراتب قدرتمند تر از فصل گذشته هستیم اخبار باشگاه :: اخبار به مراتب قدرتمند تر از فصل گذشته هستیم
به مراتب قدرتمند تر از فصل گذشته هستیم

به مراتب قدرتمند تر از فصل گذشته هستیم


گونزالو رودریگز ستاره آرژانتینی تیم فیورنتینا معقتد است قدرت ویولا بسیار بیشتر از سال پیش می باشد و این تیم باید عملکرد بهتری نیز در فصل پیش رو از خود نشان دهد.مدافع باتجربه ویولا امروز با حضور در سالن کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه چزاره بناتی کمپ موئنا به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. گلزن ترین مدافع فصل پیش رقابت ها تمرینات هفته های اخیر را به دلیل مصدومیت از دست داده بود ولی حالا به نظر آماده شده است:


"دو آسیب دیدگی پیاپی داشتم ولی حالا احساس بسیار بهتری دارم و می خواهم کنار هم تیمی هایم باشم. انگیزه بسیار زیادی برای شروع مجدد تمرینات دارم. اهداف باشگاه؟ ما خیلی قدرتمند هستیم. ما باید پیش رفته و همیشه به پیروزی فکر کنیم. باید بهتر از سال پیش باشیم چون تیمی بسیار با کیفیت داشته و فوتبال زیبایی را ارائه می کنیم. قرارداد؟ من هر سال به این موضوع فکر می کنم اما حالا فقط به موفقیت در فیورنتینا توجه دارم. دو سال دیگر با ویولا قرارداد داشته و بعدا در مورد آن تصمیم گیری خواهم کرد. مهاجمین جدید سری آ؟ گومز، توز، هیگواین و یورنته همگی ستارگان بزرگی هستند ولی من امیدوارم گومز عملکردی بهتر از سایرین داشته باشد. ژولیو سزار؟ ما همین حالا دروازه بان های با کیفیتی داریم و فقط به آنها فکر می کنیم."


" فصل گذشته؟ بیش از این به آن فکر نمی کنم. نرفتن به لیگ قهرمانان ناراحت کننده است ولی حالا به لیگ اروپا فکر می کنیم. بازیکنان جدید؟ بازیکنان بسیار ارزشمند و با تجربه ای خریداری شده اند و باید بهتر از گذشته کار کنیم. آمبروزینی بازیکن بزرگیست و کمک زیادی به تیم خواهد کرد چون تجربه فوق العاده ای دارد. گلزنی؟ کار من دفاع کردن است اما اگر بتوانم گلزنی هم بکنم خوشحال می شوم. دیدار با ویارئال؟ 8 سال آنجا بودم و از آنها تشکر می کنم، واقعا هیجان انگیز خواهد بود. روسی؟ کمتر بازیکنی را شبیه او دیده ام، او استثنایی است. با حضور روسی-گومز می توانیم برای اهداف بزرگی بجنگیم. سیستم بازی؟ برای من دفاع 3 یا 4 نفره فرقی ندارد. ما در دفاع ریسک زیادی را می پذیریم چون همیشه با توپ کار می کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :