اخبار :: اخبار باشگاه

اسپورتینگ 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر در شب بدشانسی ویولا

1299 شماره اطلاع نامه : اسپورتینگ 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر در شب بدشانسی ویولا 1392/05/21 اسپورتینگ 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر در شب بدشانسی ویولا اخبار باشگاه :: اخبار اسپورتینگ 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر در شب بدشانسی ویولا
اسپورتینگ 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر در شب بدشانسی ویولا

اسپورتینگ 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر در شب بدشانسی ویولا


اسپورتینگ لیسبون 3-0 فیورنتینا


گل ها:


مونترو (5) – کاریلو (72) - سمدو (77)تیم فیورنتینا که در ورزشگاه خوزه آلوالاده شهر لیسبون پرتغال به مصاف تیم اسپورتینگ رفته بود در پایان با نتیجه سنگین 3-0 مغلوب میزبان خود شد.بنفش پوشان در ادامه اردوی آمادگی پیش فصل خود پس از شکست 2-0 مقابل ویارئال به مصاف اسپورتینگ لیسبون پرتغال رفته و در نهایت با نتیجه سنگین 3-0 شکست خوردند. وینچنزو مونتلا در این بازی تیمش را با چند تغییر وارد میدان کرده بود و از مونوا درون دروازه خود بهره می برد. با این حال ویولا شروع خوبی در این بازی نداشته و با اشتباه دیوید پیزار که یکی از بدترین بازی های خود را در این مسابقه به نمایش گذاشت دروازه خود را باز شده دید. در ادامه این نیمه هم تیم میزبان عملکرد بهتری داشت ولی در نهایت با همان یک گل نیمه اول به پایان رسید.


در ابتدای نیمه دوم ساویچ، کومپر، والرو، گومز و یاکوونکو به میدان رفتند. در این نیمه بنفش پوشان عملکرد به مراتب بهتری داشتند ولی بدشانسی و گل نزدن های عجیب مانع از به تساوی کشیده شدن کار شد. در یکی از این صحنه ها ماریو گومز از مقابل دروازه خالی توپ را به آسمان فرستاد تا لحظاتی بعد تیم میزبان روی اشتباه مرگبار ساویچ به گل دوم خود دست پیدا کند. لیاییچ، وچینو و وارگاس هم به میدان رفتند. اما دقایقی تیم اسپورتینگ این بار روی اشتباه کوادرادو به گل سوم خود دست پیدا کرد. وارگاس و لیاییچ حرکات بسیار خوبی را از خود نشان دادند ولی توپ ها به گل تبدیل نشدند. ضربه فوق العاده زیبای دیوید پیزارو هم از فاصله زیاد به تیر دروازه برخورد کرد.


در نهایت تیم پرتغالی با سه گل ویولا را شکست داد تا روند شکست های خارج از خانه فیورنتینا نگران کننده باشد. حالا شاگردان مونتلا باید برای دیدار مقدماتی لیگ اروپا در مقابل گراس هاپرز در زوریخ آماده شوند. از جمله بهترین بازیکنان این میدان می توان به روسی، گومز و کوادرادو اشاره کرد در نقطه مقابل نیز پیزارو به همراه خط دفاعی ضعیف ترین های این بازی بودند.


ترکیب تیم فیورنتینا در این مسابقه (3-3-4):


مونوا – تومویچ – گونزالو – حجازی – پاسکوال – آمبروزینی – پیزارو – آکوییلانی – کوادرادو – خواکین – روسی


بازیکنان ورودی به زمین: ساویچ – کومپر – یاکوونکو – والرو – گومز – لیاییچ - وارگاسنظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :