اخبار :: اخبار باشگاه

حضور در فلورانس را به قهرمانی با نیمکت نشینی ترجیح دادم

1304 شماره اطلاع نامه : حضور در فلورانس را به قهرمانی با نیمکت نشینی ترجیح دادم 1392/05/23 حضور در فلورانس را به قهرمانی با نیمکت نشینی ترجیح دادم اخبار باشگاه :: اخبار حضور در فلورانس را به قهرمانی با نیمکت نشینی ترجیح دادم
حضور در فلورانس را به قهرمانی با نیمکت نشینی ترجیح دادم

حضور در فلورانس را به قهرمانی با نیمکت نشینی ترجیح دادم


ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا از دلایل پیوستن به فیورنتینا صحبت کرده و مدعی شده که از کودکی آرزوی بازی در لیگ ایتالیا را داشته است.این ستاره 28 ساله که با انتقالی تقریبا 16 میلیونی از قهرمان آلمان و اروپا راهی فلورانس شده در مصاحبه با SID مدعی شده که فراگیری یک زبان جدید را به کسب جام های بیشتر با نیمکت نشینی ترجیح داده است:


"من امیدوارم که همه چیز در فیورنتینا به خوبی پیش برود. شاید سال آینده من انتخاب فیورنتینا را تصمیم بدی بدانم ولی حالا فقط به کار زیاد و ارائه بهترین نمایش در ویولا فکر می کنم. فیورنتینا دقیقا همان چیزی بود که مدت به دنبالش بودم. من می توانستم در بایرن بمانم، نیمکت نشین باشم و جام های بیشتری را کسب کنم ولی رفتم تا به عنوان یک فرد و یک بازیکن بتوانم پیشرفت کنم. مطمئنا ترک بایرن کار سختی بود ولی حضور در ایتالیا از زمان کودکی برای من یک رویا بود. برخی مردم نمی توانند دلیل تصمیم من را درک کنند چون آنها موفقیت را در کسب جام های قهرمانی می دانند ولی من ترجیح دادم به جای کسب جام های بیشتر، یک زیان جدید را یاد بگیرم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :