اخبار :: اخبار باشگاه

تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم ؛ دیدار با گراس هاپرز حیاتی است

1305 شماره اطلاع نامه : تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم ؛ دیدار با گراس هاپرز حیاتی است 1392/05/23 تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم ؛ دیدار با گراس هاپرز حیاتی است اخبار باشگاه :: اخبار تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم ؛ دیدار با گراس هاپرز حیاتی است
تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم ؛ دیدار با گراس هاپرز حیاتی است

تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم ؛ دیدار با گراس هاپرز حیاتی است


ماسیمو آمبروزینی هافبک کهنه کار تیم فیورنتینا ضمن ابراز رضایت از وضعیت خود در فلورانس عنوان کرد که شکست تیم در بازی های دوستانه اتفاقی طبیعی در فوتبال می باشد.این هافبک 36 ساله که به تازگی از میلان به فیورنتینا پیوسته، کسب نتیجه لازم در لیگ را تنها راه جبران علاقه هواداران می داند:


"پس از گذشت 28 روز از تمرینات فیورنتینا وضعیت خوبی دارم و از حضور در اینجا خیلی خوشحال هستم. برای من این یک تغییر خیلی مهم بود ولی انگیزه و علاقه بسیار زیادی برای آن داشتم. این تیم می تواند فصلی عالی را بسازد. بازی های دوستانه؟ ما در تمرینات خیلی خوب کار کردیم ولی شاید این دو بازی آخر همه را ناراحت کرده باشد. با این حال این ها اتفاقات طبیعی در این موقع از فصل هستند. گراس هاپرز؟ از نگاه فوتبالی، کشور سوییس در حال پیشرفت می باشد و این یک آزمایش جدی است که می تواند برای یک فصل ما هدف گذاری کند. بازی کردن در یک فصل بدون رقابت اروپایی چیزی کاملا متفاوت نسبت به بازی کردن در یک فصل به همراه رقابت های اروپایی می باشد. پس این یک بازی واقعا سرنوشت ساز است."


"دیدار با کاتانیا؟ من در اولین بازی لیگ حضور نخواهم داشت چون محروم هستم ولی ما باید به بازی کردن در لیگ پس از بازی های لیگ اروپا عادت کنیم. طولانی بودن تمرینات؟ شاید این مدت زیاد بود اما حالا می خواهیم در مقابل هواداران خودمان بازی کنیم و به اتفاقاتی که در آینده قرار است رخ دهد فکر می کنیم. هواداران؟ از زمانی که به فلورانس آمدم متوجه این موضوع شدم که اینجا علاقه و شور و نشاط زیادی وجود دارد. بهترین هدیه ما به آنها این است که در هر بازی برای پیروزی جنگیده و به دنبال آن نتیجه را نیز کسب کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :