اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید گونزالو از زوج روسی-گومز ؛ لیاییچ باید در فیورنتینا بماند

1312 شماره اطلاع نامه : تمجید گونزالو از زوج روسی-گومز ؛ لیاییچ باید در فیورنتینا بماند 1392/05/28 تمجید گونزالو از زوج روسی-گومز ؛ لیاییچ باید در فیورنتینا بماند اخبار باشگاه :: اخبار تمجید گونزالو از زوج روسی-گومز ؛ لیاییچ باید در فیورنتینا بماند
تمجید گونزالو از زوج روسی-گومز ؛ لیاییچ باید در فیورنتینا بماند

تمجید گونزالو از زوج روسی-گومز ؛ لیاییچ باید در فیورنتینا بماند


گونزالو رودریگز مدافع باتجربه تیم فیورنتینا ضمن تمجید از زوج خط حمله ویولا، اعلام کرد که دیدار با گراس هاپر شبیه یک فینال برای این تیم خواهد بود.مدافع سابق تیم ویارئال در مصاحبه ای با اسکای اسپورت در مورد وضعیت تیمش سخن گفته است:


"ما باید اعتماد به نفس کامل را داشته باشیم. بازی ها به زمان خود خواهند رسید و ما حالا باید فقط به دیدار با گراس هاپر فکر کنیم که مانند یک فینال خواهد بود. رقیب یوونتوس؟ نمی دانم اما مطمئنا ما توانایی وارد کردن فشار بر آنها را داریم و می خواهیم تا بالاترین رتبه ممکن در جدول پیش برویم. لیاییچ؟ یک بازیکن جوان که با وجود شایعات فراوان اطرفاش سکوت کرده که کار آسانی نیست و تیم های بزرگی نیز به دنبال او هستند. اما من با توجه به تجربه ام به او توصیه می کنم که فقط به فیورنتینا، تمرین و بازی فکر کند. روسی؟ او بهترین بازیکن چپ پایی است که تا به حال در کنارش بازی کرده ام. او واقعا می خواهد فوتبال بازی کند و در تمرینات نیز نشان داده است. گومز؟ پر از تجربه و بسیار قدرتمند، از تیمی می آید که جام های بسیاری را فتح کرده و حالا تصمیم خوبی برای آمدن به فلورانس گرفته است."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :