اخبار :: اخبار باشگاه

رابطه خوبی با لیاییچ داریم ؛ دروازه بان خریداری نخواهد شد

1315 شماره اطلاع نامه : رابطه خوبی با لیاییچ داریم ؛ دروازه بان خریداری نخواهد شد 1392/05/30 رابطه خوبی با لیاییچ داریم ؛ دروازه بان خریداری نخواهد شد اخبار باشگاه :: اخبار رابطه خوبی با لیاییچ داریم ؛ دروازه بان خریداری نخواهد شد
رابطه خوبی با لیاییچ داریم ؛ دروازه بان خریداری نخواهد شد

رابطه خوبی با لیاییچ داریم ؛ دروازه بان خریداری نخواهد شد


دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا ضمن ابراز رضایت از وضعیت دروازه بان های تیم، مدعی شده که عجله ای برای تمدید قرارداد آدم لیاییچ ندارند.امشب در جشن ورزشگاه آرتمیو فرانکی، دانیله پراده مصاحبه ای را با شبکه اسکای انجام داده و به طور مفصل در مورد وضعیت دروازه بان های تیم، آدم لیاییچ و وینچنزو مونتلا صحبت کرده است:


"چیزی در این باره نمی دانم. ما دروازه بان های خوبی داریم، نتو و سپس مونوا به همراه لوپاتلی که از آنها راضی هستیم. آگاتزی؟ پاتریک باستیانلی وکیل او امروز اینجا بود ولی ما در مورد آگاتزی صحبت نکردیم چون با وجود اینکه دروازه بان خوبی است اما در افکار ما قرار ندارد. در حال حاضر فقط به فروش برخی بازیکنان خود فکر کرده و تصمیمی برای خرید بازیکن نداریم. لیاییچ؟ وضعیتی اینجا وجود دارد که معمولا در تیم های فوتبال به وجود می آید و پیش از این نیز چنین وضعیتی را تجربه کرده ایم. ما از سوی سران باشگاه حمایت می شویم پس می دانیم که چگونه با بازیکن رفتار کنیم. اینجا هیچ پیش بینی وجود نداشته و ما هیچ عجله ای نداریم چون هر لحظه می توانیم در این باره مذاکره کنیم، حتی امکان دارد پس از تابستان صحبت کرده و قرارداد را تمدید کنیم."


"ما رابطه خوبی با لیاییچ داریم و انتظارمان نیز از او زیاد است چون فصل گذشته همه ما به او اعتماد داشتیم. هنوز 1 سال فرصت داریم که با بازیکن سر یک میز نشسته و در مورد قراردادش صحبت کنیم. همه شایعات در مورد پیش قرارداد ها را نیز تکذیب می کنم چون مذاکرات ما بر اساس قوانین می باشد. تمدید قرارداد مونتلا؟ این یک نشانه برای ثبات تیم ما و پروژه های بلند مدتی که پس از این با هم خواهیم داشت می باشد. اهداف و جاه طلبی های ما به چیزی که آندره آ دلاواله بخواهد و هوادارانی که فوتبالی زیبا را از تیمشان می خواهند بستگی دارد. مردم باید در ورزشگاه لذت ببرند در غیر اینصورت نمی توانیم آنها را در برنامه هایی چون مراسم رونمایی از لباس های تیم نیز ببینیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :