اخبار :: اخبار باشگاه

در کل فصل به حمایت هواداران نیاز داریم

1316 شماره اطلاع نامه : در کل فصل به حمایت هواداران نیاز داریم 1392/05/30 در کل فصل به حمایت هواداران نیاز داریم اخبار باشگاه :: اخبار در کل فصل به حمایت هواداران نیاز داریم
در کل فصل به حمایت هواداران نیاز داریم

در کل فصل به حمایت هواداران نیاز داریم


آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا ضمن قدردانی از تمامی مردم شهر فلورانس برای حمایت همیشگی از ویولا، از تمدید قرارداد وینچنزو مونتلا خبر داد.رییس باشگاه نیز همانند دانیله پراده و وینچنزو مونتلا در مراسم معارفه تیم جدید فیورنتینا برای هواداران صحبت کرد. دلاواله هدف از برگزاری چنین مراسمی را نشان دادن علاقه مردم شهر فلورانس به تیمشان می داند:


"برگزاری این مراسم تصمیم درستی بود چرا که به همگان به خصوص بازیکنان جدید نشان داد که فلورانس چگونه است و مردم چقدر به آنها علاقه مند هستند. ما سعی می کنیم که همانند فصل گذشته این هواداران را سرگرم کنیم. امشب بازی های مقدماتی جام باشگاه های اروپا برگزار می شود که فیورنتینا باید در آن شرکت می کرد ولی با این حال ما از بازی در روز پنجشنبه (مقابل گراس هاپر) نیز راضی هستیم. من امشب خبر های خوبی نیز دارم، مربی تیم قراردادش را همین حالا در دفتر باشگاه امضا کرد و برای سال های زیاد در کنار ما خواهد بود. ما به حمایت همه شما در طول فصل نیازمندیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :