اخبار :: اخبار باشگاه

بلاتر: همیشه فیورنتینا را دنبال می کنم ؛ دلاواله: باید به لیگ اروپا صعود کنیم

1320 شماره اطلاع نامه : بلاتر: همیشه فیورنتینا را دنبال می کنم ؛ دلاواله: باید به لیگ اروپا صعود کنیم 1392/05/31 بلاتر: همیشه فیورنتینا را دنبال می کنم ؛ دلاواله: باید به لیگ اروپا صعود کنیم اخبار باشگاه :: اخبار بلاتر: همیشه فیورنتینا را دنبال می کنم ؛ دلاواله: باید به لیگ اروپا صعود کنیم
بلاتر: همیشه فیورنتینا را دنبال می کنم ؛ دلاواله: باید به لیگ اروپا صعود کنیم

بلاتر: همیشه فیورنتینا را دنبال می کنم ؛ دلاواله: باید به لیگ اروپا صعود کنیم


آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا امروز با سپ بلاتر دیدار کرده و در مورد موضوعات مختلفی به بحث پرداختند. دلاواله برای یکی از بازی های فصل بلاتر را به فلورانس دعوت کرده و رییس فیفا نیز اعلام کرد که هوادار ویولا می باشد.امروز آندره آ دلاواله به همراه ساندرو منکوچی، دانیله پراده و ادواردو ماچیا به دیدار سپ بلاتر رفته و در مورد باشگاه فیورنتینا و موضوعات مختلف دیگری به تبادل نظر پرداختند. سپس بلاتر در مصاحبه با Viola Channel TV از علاقه خود به ویولا سخن گفت:


"من واقعا یک رابطه مخصوص با باشگاه فیورنتینا دارم. اولین باری که آنها را دیدم در فینال لیگ قهرمانان مقابل رئال بود اما مدتی بعد با یک تور گردشگری به فلورانس سفر کردیم. فلورانس شهری با فرهنگ عالی می باشد که افرادی چون آرتمیو فرانکی رییس سابق فیفا را داشته است. وقتی صحبت فوتبال ایتالیا می شود، من همیشه فیورنتینا را دنبال می کنم و رابطه بسیار نزدیکی با خانواده دلاواله دارم و از آنها سپاسگزارم که چنین تیم قدرتمندی را حفظ کرده اند. همچنین خوشحالم که آنها قوانین مالی جوانمردانه را به خوبی رعایت کرده و حصار ها را از کنار ورزشگاه خود برداشته اند. ورزشگاه نباید مانند زندان باشد و به آنها برای این تصمیم تبریک می گویم. هواداران باید مورد احترام قرار بگیرند."


آندره آ دلاواله نیز صحبت های کوتاهی را در مورد بازی امشب ویولا با گراس هاپر و همچنین ملاقات با بلاتر مطرح کرده است: "بازی سختی را مقابل تیمی آماده پیش رو داریم چون اولین دیدار رسمی ما در این فصل می باشد. صعود به دور گروهی برای ما حیاتی می باشد زیرا ما شایسته حضور در لیگ اروپا می باشیم. ملاقات با سپ بلاتر برای من لذت بخش بود و باعث افتخار می باشد. متعجب شدم که او اطلاعات زیادی را در مورد فیورنتینا دارد. ما می خواهیم یک الگو باشیم و امیدوارم با همین روند به کار خود ادامه دهیم. من بلاتر را برای یکی از بازی های فصل دعوت در فلورانس دعوت کرده ام."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :