اخبار :: اخبار باشگاه

هنوز صعود نکرده ایم ؛ از تیم راضی هستم

1322 شماره اطلاع نامه : هنوز صعود نکرده ایم ؛ از تیم راضی هستم 1392/06/01 هنوز صعود نکرده ایم ؛ از تیم راضی هستم اخبار باشگاه :: اخبار هنوز صعود نکرده ایم ؛ از تیم راضی هستم
هنوز صعود نکرده ایم ؛ از تیم راضی هستم

هنوز صعود نکرده ایم ؛ از تیم راضی هستم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش در پیروزی مقابل گراس هاپر، به آنها هشدار داد که هنوز برای صعود به دور بعد یک بازی دیگر باقی مانده است.تیم فیورنتینا شب گذشته در ورزشگاه لتزیگراند شهر زوریخ با نتیجه 1-2 میزبان سوییسی خود را شکست داد و یک گام دیگر به مرحله گروهی لیگ اروپا نزدیک شد. مونتلا معتقد است جایی برای اشتباه در این مقطع وجود ندارد:


" تیم به بلوغ کامل رسیده و من انتظار ندارم در این موقعیت حساس اشتباه کند. ما یک نمایش گروهی بسیار خوب داشته و می توانستیم بازی را 0-2 به پایان برسانیم اما با این حال راضی هستیم. ما هنوز صعود نکرده ایم و باید در بازی برگشت نیز به میدان برویم. تیم هنوز از لحاظ انفرادی باید پیشرفت کند. در پایان نیمه اول می توانستیم بهتر هم بازی کنیم و نیاز داریم که بیشتر با توپ کار کنیم. در 20 دقیقه پایانی هم تحت فشار بودیم و در بازی برگشت باید مراقب باشیم. نباید فراموش کنیم که ما هنوز صعود نکرده ایم. کوادرادو؟ پیشرفت بسیار زیادی داشته ولی من او را عالی می خواهم. شاید وقتی که از اینجا برود عالی می شود (باخنده)."


"گل خورده؟ روی گل اشتباه داشتیم ولی می توانیم با آن کنار بیاییم و مشکل جدی وجود ندارد. گومز؟ تیم باید بیشتر به او توجه کند چون او همیشه در محوطه جریمه حضور دارد. نیاز به پیشرفت بیشتر دارد و فکر می کنم در مسیر درستی قرار داریم. روسی؟ برای ما خیلی مهم است و باید حتی بهتر از این باشد. او به بازی بیشتر نیاز دارد و این واضح است چون توقف طولانی مدتی داشته است. من از هماهنگی بین روسی و گومز واقعا راضی هستم. البته در این مقطع از فصل نباید بیش از این از آنها انتظار داشته باشیم. آمبروزینی؟ یک بازیکن ارزشمند و بسیار کار آمد برای ما می باشد."


مایکل اسکیبه مربی تیم گراس هاپر نیز صحبت هایی را مطرح کرده است: "من خیلی ناراحتم چون نتوانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. در نیمه دوم بهتر بودیم ولی 2 موقعیت خوب را از دست داریم. فیورنتینا از لحاظ تاتکیتی بسیار قدرتمند است و باید ببینیم در بازی برگشت چه اتفاقی رخ خواهد داد. بازیکنان ما در مقابله با تکنیک فردی بازیکنان فیورنتینا به مشکل برخوردند."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :