اخبار :: اخبار باشگاه

عالی بودیم، باید منتظر بازی برگشت باشیم

1324 شماره اطلاع نامه : عالی بودیم، باید منتظر بازی برگشت باشیم 1392/06/01 عالی بودیم، باید منتظر بازی برگشت باشیم اخبار باشگاه :: اخبار عالی بودیم، باید منتظر بازی برگشت باشیم
عالی بودیم، باید منتظر بازی برگشت باشیم

عالی بودیم، باید منتظر بازی برگشت باشیم


خوان کوادرادو بهترین بازیکن دیدار شب گذشته مقابل گراس هاپر به همراه گونزالو، والرو و گومز دیگر ستارگان این مسابقه صحبت های خود را در مورد پیروزی در زوریخ مطرح کرده اند.فیورنتینا با کسب یک پیروزی خارج از خانه مقابل گراس هاپر راه خود برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان را هموار کرد اما بازیکنان معتقدند هنوز نباید خودشان را صعود کرده بدانند:


کوادرادو: "هنوز چیزی قطعی نشده است و باید در بازی برگشت نیز به همین شکل بازی کنیم. گل؟ ما تمرین زیادی را در مورد چنین حرکاتی داشتیم، من به عمق خط دفاعی نفوذ کردم، پاس را گرفتم، به بالا نگاه کردم ضربه ای به توپ زدم که به بهترین شکل به دروازه رفت. سومین بازی سطح بالای ما بود و حالا باید برای لیگ آماده شویم. گل دریافتی؟ از درون زمین که جالب به نظر نمی رسید، باید مجددا آن را ببینیم."


گونزالو: "یک بازی عالی را انجام دادیم و به پیروزی رسیدیم. من نیز سعی کردم بهترین نمایش خودم را داشته باشم ولی مسئله مهم پیروزی بود. برای این بازی به خوبی آماده شده بودیم و می توانیم از این هم بهتر شویم. این اولین باری بود که با روسی و گومز در کنار هم بازی می کردیم و خیلی مهم بود که برنده شویم."


والرو: "هدف ما داشتن عملکردی بهتر نسبت به سال گذشته است که البته کار آسانی نیست. ما لیگ اروپا را نیز داریم و باید خوب کار کنیم. از بازی روسی راضی هستیم، او شایسته این وضعیت می باشد. بازی خوبی را انجام داده و نتیجه مناسب را نیز کسب کردیم. باید در بازی برگشت نیز به همین خوبی باشیم. بدون پیزارو سبک بازی ما تفاوت می کند ولی آمبروزینی هم نمایشی فوق العاده داشت."


گومز: "بازی خوبی بود ولی باید برای دیدار برگشت احتیاط کنیم. گل کوادرادو به ما اجازه داد تا بهتر بازی را اداره کنیم. برای روسی هم بازی مهمی بود و حالا با دو گل در خانه حریف می توانیم به صعود امیدوار باشیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :