اخبار :: اخبار باشگاه

بار دیگر احساس یک فوتبالیست را دارم

1325 شماره اطلاع نامه : بار دیگر احساس یک فوتبالیست را دارم 1392/06/02 بار دیگر احساس یک فوتبالیست را دارم اخبار باشگاه :: اخبار بار دیگر احساس یک فوتبالیست را دارم
بار دیگر احساس یک فوتبالیست را دارم

بار دیگر احساس یک فوتبالیست را دارم


جوزپه روسی ستاره تیم فیورنتینا ضمن ابراز خوشحالی خود از بازگشت به میادین فوتبال، اعلام کرد "خیلی خوش شانس هستیم که بازیکنی چون گومز را در اختیار داریم."روسی که پس از تقریبا 2 سال بار دیگر پا به توپ شده است یکی از بهترین بازیکنان ویولا در پیروزی مقابل گراس هاپر نیز بود. او حالا بار دیگر احساس می کند یک فوتبالیست است:


"بعد از دو مصدومیت طولانی حالا احساس خوبی دارم. تقریبا 2 سال بود که در یک میدان رسمی بازی نکرده بودم ولی سخت تلاش کردم و تمرینات خوبی را داشتم. من شانس این را داشتم که در 20 دقیقه پایانی آخرین بازی فصل گذشته به میدان بروم و احساس فوق العاده ای داشتم چون پس از مدت ها دوری و ریکاوری و همچنین دیدن بازی هم تیمی ها از تلویزیون، این مسابقه برای من روحیه بخش بود. بار دیگر حس می کنم یک فوتبالیست هستم و نمی خواهم در همین مقطه متوقف شوم، به کار ادامه می دهم و امیدوارم دیگر هرگز اتفاق مشابهی برای من رخ ندهد. فلورانس؟ این شهر پیش از هر چیز زیبا و دیدنی است. هوادارانی خاص و فوق العاده ای دارد که به شما کمک می کنند به یک مرد و یک فوتبالیست حرفه ای تبدیل شوید. گلزنی؟ گل زدن همیشه حس لذت بخشی دارد. برای چند ثانیه پس از گل شما تنها مرد روی زمین هستید و کاملا احساس راحتی و آزادی می کنید. من مطمئنم که هر بازیکن دیگری نیز چنین نظری دارد."


" زوج خط حمله با گومز؟ ما خیلی خوش شانس هستیم که بازیکنی چون گومز را در اختیار داریم. او یک قهرمان است که در طول چند سال گذشته گل های فراوانی را به ثمر رسانده است و یک قدرت مضاعف برای تیم ما محسوب می شود. اما ما در این پست بازیکنان خوب دیگری نیز داریم، لیاییچ، خواکین، کوادرادو و حتی یاکوونکو که هر کدام تجربه های زیادی دارند. داشتن چنین بازیکنانی برای نتیجه گیری بسیار حیاتی است. اهداف باشگاه؟ ساختار تیم به تازگی شکل گرفته و به آرامی باید برای این فصل هدف گذاری کنیم. همه ما باید در داخل و خارج از زمین بهترین عملکرد را داشته باشیم و این هدف اول ماست. ما می توانیم و می خواهیم تلاش کنیم تا همیشه بهتر باشیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :