اخبار :: اخبار باشگاه

شانس زیادی برای ماندن لیاییچ وجود ندارد

1327 شماره اطلاع نامه : شانس زیادی برای ماندن لیاییچ وجود ندارد 1392/06/02 شانس زیادی برای ماندن لیاییچ وجود ندارد اخبار باشگاه :: اخبار شانس زیادی برای ماندن لیاییچ وجود ندارد
شانس زیادی برای ماندن لیاییچ وجود ندارد

شانس زیادی برای ماندن لیاییچ وجود ندارد


سران باشگاه فیورنتینا از شانس کم تیمشان برای حفظ آدم لیاییچ خبر داده و پیشنهاد های رسیده برای این بازیکن را نیز تایید کرده اند. بنا بر اعلام باشگاه، روز سه شنبه تصمیم نهایی در مورد این ستاره صرب گرفته خواهد شد.آندره آ دلاواله روز گذشته در مصاحبه ای جالب مدعی شده بود که لیاییچ در آستانه ترک باشگاه می باشد: "هیچ جواب درستی نمی توانم در مورد وضعیت لیاییچ بدهم. من شخصا خواهان ماندن او هستم ولی گزینه های زیادی پیش روی ما قرار دارد و باید تصمیمی بگیریم که برای بازیکن نیز بهترین باشد. به هر حال لیاییچ می تواند در تیم بماند ولی به نظر نمی رسد که شانس زیادی برای ماندن او در فلورانس وجود داشته باشد." این صحبت ها باعث شد که سیل شایعات به سمت لیاییچ هجوم آورده و هر لحظه یک تیم مالکیت وی را به دست آورد. تا اینجا تیم های میلان، اتلتیکو مادرید، اورتون، یوونتوس و رم برای جذب این بازیکن ابراز علاقه کرده اند.


اما لیاییچ به همراه مدیر برنامه های خود روز گذشته ملاقاتی نیز با ماریو کونینی داشتند که البته هیچ نتیجه مثبتی از این دیدار حاصل نشده و در واقع دو طرف به تساوی 0-0 دست پیدا کردند. رابطه با مناسب با میلان، عدم علاقه بازیکن به اتلتیکو و تلاش نه چندان جدی رم باعث شده تا هنوز تیم آینده این بازیکن نامشخص باشد. از سوی دیگر احتمال تمدید قرارداد با فیورنتینا نیز همچنان وجود دارد ولی این امر در این لحظه بعید به نظر می رسد. با این حال گفته می شود این ستاره صرب از باشگاه چند روز دیگر فرصت خواسته تا سپس نظر نهایی خود را اعلام کند. بدین ترتیب باید منتظر روز سه شنبه و پس از انجام دیدار با کاتانیا باشیم تا سرنوشت این بازیکن مشخص شود.


ساندرو منکوچی نیز امروز در مصاحبه ای مدعی شده که: "پیشنهاد تمدید قرارداد با افزایش دستمزد را به بازیکن ارائه کردیم ولی پیشنهاد های زیادی نیز از تیم های مختلفی به دست ما رسیده و باید ببینیم کدام تیم مبلغ بالاتری را پیشنهاد خواهد داد. روز سه شنبه تصمیم نهایی گرفته خواهد شد. در مقابل گراس هاپر بسیار خوب بازی کردیم و حالا هدف ما ماندن در لیگ اروپا و رقابت در این جام برای قهرمانی می باشد. نباید کاتانیا را دست کم بگیریم چون این امر می تواند به ما ضربه بزند. امیدوارم تا آن جا که امکان دارد در جدول بالاتر قرار بگیریم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :