اخبار :: اخبار باشگاه

ترسی از رقابت در ویولا ندارم ؛ به پوشیدن پیراهن باتی گل افتخار می کنم

1338 شماره اطلاع نامه : ترسی از رقابت در ویولا ندارم ؛ به پوشیدن پیراهن باتی گل افتخار می کنم 1392/06/07 ترسی از رقابت در ویولا ندارم ؛ به پوشیدن پیراهن باتی گل افتخار می کنم اخبار باشگاه :: اخبار ترسی از رقابت در ویولا ندارم ؛ به پوشیدن پیراهن باتی گل افتخار می کنم
ترسی از رقابت در ویولا ندارم ؛ به پوشیدن پیراهن باتی گل افتخار می کنم

ترسی از رقابت در ویولا ندارم ؛ به پوشیدن پیراهن باتی گل افتخار می کنم


آنته ربیچ مهاجم جوان اهل کرواسی که روز گذشته به طور رسمی به عنوان بازیکن جدید ویولا معرفی شد، مدعی شده ترسی از رقابت در ویولا نخواهد داشت.این ستاره گلزن 19 ساله با مبلغ 4.5 میلیون از تیم اسپلیت کرواسی راهی فلورانس شد تا به عنوان جایگزینی برای آدم لیاییچ و ذخیره ای مطمئن برای زوج روسی-گومز در خط حمله ایفای نقش کند. این بازیکن جوان معتقد است پوشیدن پیراهن شماره 9 باتیستوتا، برای او یک افتخار است:


"من می دانم راهی را که پیش رو دارم بسیار سخت است ولی هرگز نخواهم ترسید. بازی های دشوار زیادی در تمام طول فصل وجود دارد اما من نمی ترسم. هرگز فکر نمی کردم که به عنوان بزرگ ترین و گران ترین انتقال تاریخ باشگاه تبدیل شوم. حالا فقط به فیورنتینا فکر می کنم و هوادارانی که در ایتالیا بهترین هستند. من فکر می کنم می توانم انتظارات را برآورده کرده و برای شروع لحظه شماری می کنم. بازی هم تیمی های جدیدم را دیده ام و می دانم که فوتبالی عالی را به نمایش می گذارند. پیراهن شماره 9؟این یک افتخار خواهد بود که پیراهن باتیستوتا را بر تن کنم، با وجود اینکه هرگز بازی های او را ندیدم. اما می دانم که او یکی از اسطوره های باشگاه و یکی بهترین مهاجمین تاریخ فوتبال بوده است."


اما یوپرمیو کاروئتزا نماینده فیفا در کشور کرواسی در صحبت هایی به بررسی وضعیت آنته ربیچ خرید جوان فیورنتینا پرداخته است: "من ربیچ را برای مدت ها دنبال کردم و باید اعلام کنم او در ابتدا من را یاد آلن بوکسیچ انداخت. اما شتاب حرکات و قدرت این بازیکن به رونالدو شباهت دارد. فکر می کنم برای سری آ آماده باشد و فقط به تداوم در بازی نیاز دارد. تیم اسپلیت پیشنهاد های 2.5 میلیونی را رد کرده بود و فکر می کنم ویولا پیشنهادی بیش از 4.5 میلیون ارائه کرده باشد. به هر حال خرید بسیار خوبی را انجام داده اند."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :