اخبار :: اخبار باشگاه

بازی سختی بود ولی پایان خوبی داشت

1340 شماره اطلاع نامه : بازی سختی بود ولی پایان خوبی داشت 1392/06/08 بازی سختی بود ولی پایان خوبی داشت اخبار باشگاه :: اخبار بازی سختی بود ولی پایان خوبی داشت
بازی سختی بود ولی پایان خوبی داشت

بازی سختی بود ولی پایان خوبی داشت


وینچنزو مونتلا امیدوار است شاگردانش از بازی شب گذشته مقابل گراس هاپر درس گرفته و در لیگ از آن استفاده کنند. وی همچنین به دفاع از عملکرد نتو در این بازی پرداخته است.تیم فیورنتینا به زحمت و با توجه به قانون گل زده بیشتر در خانه حریف راهی مرحله بعدی لیگ اروپا شد. با این حال مونتلا معتقد است بازیکنانش زیر فشار بودن و حفظ نتیجه را در این بازی یاد گرفته اند:


"خیلی سخت بود ولی در پایان خیلی خوب شد. از صعود به دور گروهی بیش از حد خوشحال هستیم هرچند که به دردسر افتادیم. من از قدرت تیم در مقابله با حملات حریف راضی هستم که توانستند نتیجه را حفظ کنند. امیدوارم از این بازی درس گرفته و این کار را در لیگ نیز بتوانیم انجام دهیم. در نیمه دوم بازی با کیفیتی را ندیدم اما روحیه و تلاش تیم با وجود به زحمت افتادن قابل ستایش است. نتو؟ او اشتباهی را مرتکب شد ولی به خوبی به آن واکنش نشان داد. نتو توانایی های بسیاری دارد و اولین بازیکنی نیست که اشتباه می کند. ما به لیگ اروپا صعود کردیم و حالا دیگر باید همگی از جمله نتو آرام باشیم."


"قرعه کشی؟ نمی دانم با چه تیم هایی هم گروه می شویم ولی من می خواهم با چند تیم قدرتمند بازی کنیم. کوادرادو؟ کمی مشکل از ناحیه کتف داشت و تعویض شد. گومز؟ او برای تیم بازی می کند و برای هم تیمی هایش می جنگد، گل ها نیز خواهند رسید. خرید جانشین برای گونزالو و پیزارو؟ نمی خواهم حالا در مورد بازار صحبت کنم. نمی توانم بیش از چیزی که باشگاه تا الان انجام داده از آنها درخواستی داشته باشم حتی اگر هنوز ضعف هایی وجود داشته باشد. به هر حال من همیشه امیدوار هستم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :