اخبار :: اخبار باشگاه

قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ بازی اول و آخر در فلورانس

1341 شماره اطلاع نامه : قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ بازی اول و آخر در فلورانس 1392/06/08 قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ بازی اول و آخر در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ بازی اول و آخر در فلورانس
قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ بازی اول و آخر در فلورانس

قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ بازی اول و آخر در فلورانس


امروز مراسم قرعه کشی دور گروهی رقابت های لیگ اروپا انجام شد که در نهایت تیم فیورنتینا در گروه پنجم این مسابقات با تیم های دنیپرو اوکراین، پاکوش فریرا پرتغال و پاندوری رومانی هم گروه شد.آندره آ دلاواله و ساندرو منکوچی به عنوان نمایندگان باشگاه فیورنتینا به مونته کارلو سفر کرده بودند تا ضمن شرکت در مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا، رقبای تیمشان در مرحله گروهی این مسابقات را شناسایی کنند. ریکاردو کاروالیو و چیرو فرارا دو مدافع مشهور فوتبال دنیا وظیفه قرعه کشی را بر عهده داشتند. ویولا در سبد اول به عنوان یکی از سرگروه ها قرار داشت و بدین ترتیب از رویارویی با تیم هایی چون والنسیا و تاتنهام جلوگیری می شد. به هر شکل با انتخاب کاروالیو، فیورنتینا به عنوان اولین تیم گروه پنجم مشخص شد.


سپس چیرو فرارا گوی مربوط به تیم دنیپرو دنیپروپتروفسک اوکراین را برداشت تا این تیم نیز با ویولا هم گروه شود. بار دیگر کاروالیو به برداشتن گوی ها مشغول شد و این بار یکی از تیم های هم وطنش، پاکوش دی فریرا از سبد خارج شد و در آخر نیز مدافع سابق یوونتوس، گوی مربوط به تیم پاندوری رومانی را از سبد بیرون آورد تا گروه پنجم این رقابت ها همانطور که مجری این مراسم نیز اشاره کرد گروهی "سخت" باشد. الساندرو کاستاکورتا مدافع سابق تیم میلان به عنوان گزارشگر شبکه اسکای نیز معتقد است: "همانطور که مونتلا گفته بود، دیدار با تیم های سخت گاهی اوقات بهتر می باشد چون باعث می شود حریف دست کم گرفته نشده و تیم با تمرکز کامل در زمین حاضر شود.برنامه بازی های ویولا در لیگ اروپا نیز به شرح زیر می باشد:

بازی اول: فیورنتینا – پاکوش :: پنجشنبه 19 سپتامبر (28 شهریور)

بازی دوم: دنیپرو – فیورنتینا :: پنجشنبه 3 اکتبر (11 مهر)

بازی سوم: فیورنتینا – پاندوری :: پنجشنبه 24 اکتبر (2 آبان)

بازی چهارم: پاندوری – فیورنتینا :: پنجشنبه 7 نوامبر (16 آبان)

بازی پنجم: پاکوش – فیورنتینا :: پنجشنبه 28 نوامبر (7 آذر)

بازی ششم: فیورنتینا – دنیپرو :: پنجشنبه 12 دسامبر (21 آذر)


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :