اخبار :: اخبار باشگاه

نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم

1344 شماره اطلاع نامه : نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم 1392/06/08 نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم اخبار باشگاه :: اخبار نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم
نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم

نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا به تیمش هشدار داده که هرگز نباید سه تیم هم گروهی در رقابت های لیگ اروپا را دست کم بگیرند.در قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا، تیم فیورنتینا با تیم های دنیپرو، پاکوش و پاندوری هم گروه شد ولی مونتلا رقبای ویولا را آسان نمی داند:


"دنیپرو یک تیم به خوبی سازماندهی شده است که بازیکنان زیادی نیز در تیم ملی اوکراین دارد و در فصل گذشته نیز تیم ناپولی را در هر دو دیدار شکست داد. دیگر تیم گروه یعنی پاکوش دی فریرا، فصل گذشته شگفتی ساز لیگ پرتغال شده و به رتبه سوم دست پیدا کرد. در نهایت تیم پاندوری که 2 سال پیش موفق شد تیم براگا را از لیگ اروپا حذف کند. در هر صورت 6 بازی سخت و رقابتی را در پیش داریم با 3 تیمی که هرگز نباید دست کم گرفته شوند."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :