اخبار :: اخبار باشگاه

به تیم ملی فکر نمی کنم ؛ به زودی قراردادم را تمدید خواهم کرد

1346 شماره اطلاع نامه : به تیم ملی فکر نمی کنم ؛ به زودی قراردادم را تمدید خواهم کرد 1392/06/09 به تیم ملی فکر نمی کنم ؛ به زودی قراردادم را تمدید خواهم کرد اخبار باشگاه :: اخبار به تیم ملی فکر نمی کنم ؛ به زودی قراردادم را تمدید خواهم کرد
به تیم ملی فکر نمی کنم ؛ به زودی قراردادم را تمدید خواهم کرد

به تیم ملی فکر نمی کنم ؛ به زودی قراردادم را تمدید خواهم کرد


مانوئل پاسکوال کاپیتان تیم فیورنتینا از اینکه راه بازیکنانی چون آنتونیونی و باتیستوتا را ادامه می دهد خوشحال است اما معتقد است دیگر امیدی برای بازی در تیم ملی ایتالیا ندارد.قرارداد مدافع چپ پای فلورانسی ها در پایان فصل پیش رو به اتمام می رسد ولی مذاکرات هنوز برای تمدید قرارداد انجام نشده است:


"ما هفته آینده یا هفته بعد از آن پس از اتمام فصل نقل و انتقالات برای تمدید قرارداد مذاکره خواهیم کرد، من خواستار تمدید 2 ساله هستم. بازی برگشت با گراس هاپر؟ شکست خوب نیست ولی ما همه با هم با حریف مقابله کردیم. می دانستیم که کار راحتی را نداریم چون آنها از لحاظ بدنی آماده تر از ما بودند. هواداران؟ از آنها راضی هستیم چون در مواقع سخت یار دوازدهم ما هستند. ما نیز برای آنها بازگشت به اروپا را هدیه آوردیم که فیورنتینا واقعا شایسته آن بود. گل سال گذشته در ماراسی؟ خوشحال می شوم اگر در این بازی نیز آن را تکرار کنم اما مهم ترین کسب نتیجه در بازی ها می باشد. سیستم بازی؟ تفاوت زیادی برای من ندارد ولی در سه دفاعی نیز من اکثر اوقات عقب تر هستم و به عنوان دفاع چپ بازی می کنم."


"هم تیمی های سابق در جنوا (سانتانا، گامبرینی، لیورانی، جیلاردینو)؟ با همه آنها روز های خوبی را داشتیم. لیورانی زمانی هم که بازی می کرد در زمین یک مربی کامل بود و من مطمئنم که توانایی های زیادی دارد. وارگاس؟ او خوب است و تمرین می کند اما نمی دانم که باشگاه چه تصمیمی برای او دارد. تیم ملی؟ من دیگر امیدی ندارم. وقتی که در فصل فوق العاده ای که من و تمام فیورنتینا داشتیم، فقط آکوییلانی به تیم ملی دعوت شد، داستان تیم ملی دیگر برای من بسته شد. بازوبند کاپیتانی؟ خوشحالم چون بازیکنانی چون ده سیستی، آنتونیونی و باتیستوتا این بازوبند را به بازو بسته بودند. خوشحالم که در میان هواداران محبوبیت دارم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :