اخبار :: اخبار باشگاه

گومز و روسی یک زوج عالی هستند

1350 شماره اطلاع نامه : گومز و روسی یک زوج عالی هستند 1392/06/11 گومز و روسی یک زوج عالی هستند اخبار باشگاه :: اخبار گومز و روسی یک زوج عالی هستند
گومز و روسی یک زوج عالی هستند

گومز و روسی یک زوج عالی هستند


وینچنزو مونتلا مربی معتقد است جوزپه روسی و ماریو گومز "یک زوج عالی و کامل" برای تیم فیورنتینا می باشند ولی خط دفاعی به کار بیشتر نیاز دارد.تیم فیورنتینا شب گذشته در دیداری بسیار زیبا و پر گل موفق شد میزبان خود تیم جنوا را شکست دهد که در این بازی گومز و روسی هر کدام 2 گل به ثمر رساندند:


"من از آمادگی روسی اصلا متعجب نیستم چون او کسی است که همواره می تواند به گل برسد. ما می دانیم که او حتی بیش از این می تواند پیشرفت کند و با ماریو گومز زوج فوق العاده ای را می سازند. من واقعا تحت تاثیر عمکلرد گومز در 20 دقیقه پایانی قرار گرفتم که به سختی در هر نقطه از زمین تلاش می کرد تا نتیجه را حفظ کند. ما یک شروع عالی در 20 دقیقه ابتدایی داشتیم و فکر کردیم که بازی را به پایان رسانده ایم ولی کم شدن انرژی و تلاش ما در نیمه دوم به جنوا اجازه داد که به گل برسد. ما بار دیگر 2 گل دریافت کردیم و جای کار زیادی داریم تا به قدرت بیشتری در خط دفاعی برسیم. اخراج؟ من به هیچ کس توهین یا بی احترامی نکردم. این اولین کارت قرمز من در دوران مربیگری بود. نتو؟ او چندین مهار بسیار عالی داشت ولی هنوز باید روی برخی از ویژگی های خود تمرین داشته باشد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :