اخبار :: اخبار باشگاه

بازی در ویولا رویای ربیچ ؛ اینجا چیز های زیادی خواهم آموخت

1353 شماره اطلاع نامه : بازی در ویولا رویای ربیچ ؛ اینجا چیز های زیادی خواهم آموخت 1392/06/13 بازی در ویولا رویای ربیچ ؛ اینجا چیز های زیادی خواهم آموخت اخبار باشگاه :: اخبار بازی در ویولا رویای ربیچ ؛ اینجا چیز های زیادی خواهم آموخت
بازی در ویولا رویای ربیچ ؛ اینجا چیز های زیادی خواهم آموخت

بازی در ویولا رویای ربیچ ؛ اینجا چیز های زیادی خواهم آموخت


آنته ربیچ ستاره جدید تیم فیورنتینا بازی در سری آ با لباس ویولا را رویایی می داند که به حقیقت پیوسته است. این مهاجم جوان مدعی شده ترسی از رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی ندارد.تیم فیورنتینا چند روز پیش این مهاجم اهل کرواسی را با مبلغ 5 میلیون از تیم اسپلیت خریداری کرد تا پس از خروج آدم لیاییچ از فلورانس، گزینه ای برای جانشینی روسی و گومز در خط حمله داشته باشد:


"نمی توانم بگویم از کودکی طرفدار تیم فیورنتینا بودم چون درست نیست اما باید اعلام کنم که مدتی است عاشق این باشگاه شده ام. بازی کردن در سری آ با لباس فیورنتینا رویایی بود که به حقیقت پیوست. به همین دلیل از تمامی افرادی که باعث انتقال من به فلورانس شدند تشکر می کنم. رقابت زیادی در پست من در تیم وجود دارد ولی این برای من یک فاکتور مثبت می باشد. من می توانم از این همه مهاجم عالی چیز های زیادی را بیاموزم و بهترین نمایش خودم را برای رسیدن به ترکیب اصلی ارائه کنم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :