اخبار :: اخبار باشگاه

حالا فرصتی برای تمدید قرارداد ؛ پاسکوال، پیزارو، آکوییلانی و حتی وارگاس

1356 شماره اطلاع نامه : حالا فرصتی برای تمدید قرارداد ؛ پاسکوال، پیزارو، آکوییلانی و حتی وارگاس 1392/06/13 حالا فرصتی برای تمدید قرارداد ؛ پاسکوال، پیزارو، آکوییلانی و حتی وارگاس اخبار باشگاه :: اخبار حالا فرصتی برای تمدید قرارداد ؛ پاسکوال، پیزارو، آکوییلانی و حتی وارگاس
حالا فرصتی برای تمدید قرارداد ؛ پاسکوال، پیزارو، آکوییلانی و حتی وارگاس

حالا فرصتی برای تمدید قرارداد ؛ پاسکوال، پیزارو، آکوییلانی و حتی وارگاس


با پایان یافتن فصل نقل و انتقالات تابستانی حالا باشگاه فرصت لازم در خصوص مذاکره برای تمدید قرارداد برخی از بازیکنان خود را دارد. پاسکوال، پیزارو، آکوییلانی، نتو و حتی وارگاس از جمله این بازیکنان هستند.در طول تابستان صحبت های زیادی در مورد تمدید قرارداد بازیکنان مطرح شد ولی سران باشگاه معتقد بودند که فعلا اولویت با خرید و فروش ها بوده و پس از تابستان به این مبحث پرداخته خواهد شد. حالا به نظر می رسد زمان لازم برای این کار فراهم شده و تعطیلی لیگ نیز می تواند به این امر کمک کند.کاپیتان مانوئل پاسکوال و دیوید پیزارو در صدر لیست باشگاه برای شروع مذاکرات قرار دارند، اما افراد دیگری نیز وجود دارند. نتو که حالا بدون هیچ حرف و حدیثی سنگربان شماره 1 تیم می باشد و آلبرتو آکوییلانی نیز دیگر گزینه ها هستند. ضمن اینکه در مورد نناد تومویچ و ماروین کومپر هم مطالبی شنیده شده است.


اما توتو اسپورت امروز خبر جالبی در مورد تلاش باشگاه برای تمدید قرارداد خوان وارگاس منتشر کرد. این بازیکن که تنها 1 سال دیگر با ویولا قرارداد دارد، به هر شکل در فلورانس ماندنی شد ولی هنوز احتمال خروجش در زمستان وجود دارد. به هر شکل گفته می شود باشگاه قصد دارد به شرط کاهش دستمزد، قرارداد وارگاس را برای 1 سال دیگر نیز تمدید کند. دستمزد فعلی این بازیکن 1 میلیون و 400 هزار یورو در سال می باشد ولی منابع آگاه از پیشنهاد 800 هزار یورویی ویولا به هافبک خود خبر داده اند.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :