اخبار :: اخبار باشگاه

از عملکرد باشگاه در تابستان راضی هستم ؛ وارگاس انگیزه زیادی دارد

1358 شماره اطلاع نامه : از عملکرد باشگاه در تابستان راضی هستم ؛ وارگاس انگیزه زیادی دارد 1392/06/15 از عملکرد باشگاه در تابستان راضی هستم ؛ وارگاس انگیزه زیادی دارد اخبار باشگاه :: اخبار از عملکرد باشگاه در تابستان راضی هستم ؛ وارگاس انگیزه زیادی دارد
از عملکرد باشگاه در تابستان راضی هستم ؛ وارگاس انگیزه زیادی دارد

از عملکرد باشگاه در تابستان راضی هستم ؛ وارگاس انگیزه زیادی دارد


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا که در دو شب گذشته 2 جایزه را دریافت کرده معتقد است عملکرد باشگاه در تابستان رضایت بخش بوده است. این مربی جوان از نوع رفتار خوان وارگاس نیز قدردانی کرده است.2 جایزه نرئو روکو و طلای تورینو دو عنوانی بودند که در دو شب گذشته به دلیل فعالیت موفقیت آمیز این مربی به وی اهدا شد. اما مونتلا پس از دریافت جوایز خود صحبت هایی نیز انجام داده است:


"بازار تابستانی؟ کل تیم های ایتالیایی وضعیت مطلوبی داشتند. فیورنتینا نیز عمکلرد خوبی داشته و سطح تیم را بالا برد. من شخصا از کار باشگاه راضی هستم. در بازی مقابل جنوا تغییراتی را داشتیم ولی نحوه ارائه فوتبال همان شکل همیشگی خود را داشت. در شروع فصل باید منطقی عمل کنید و اگر با نتیجه گیری نیز همراه شود می توانید افکار بلندی داشته باشید. روسی-گومز؟ ما نباید مهاجمان خود را با دیگر مهاجمان لیگ مقایسه کنیم بلکه باید ببینیم کدام خط حمله برای ما مناسب تر است. روسی هنوز به زمان بیشتری نیاز دارد. وارگاس؟ رفتار او یک الگوی کامل برای همه می باشد. هیچ شکی در کیفیت و سطح بالای این بازیکن نیست و انگیزه بسیار زیادی نیز دارد. لیگ اروپا؟ ما با زحمت صعود کردیم ولی به عنوان یک تیم پیشرفت خوبی داشتیم. نتو؟ او از اعتماد کامل ما برخوردار است و نباید خیلی زود مورد قضاوت قرار گیرد. هنوز هم جای بسیار زیادی برای پیشرفت در پیش دارد. هدف باشگاه؟ همانند فصل گذشته قصد داریم از فوتبال خود لذت برده و هواداران را سرگرم کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :