اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

با آغوش باز از پیشنهاد فیورنتینا استقبال خواهم کرد

1361 شماره اطلاع نامه : با آغوش باز از پیشنهاد فیورنتینا استقبال خواهم کرد 1392/06/16 با آغوش باز از پیشنهاد فیورنتینا استقبال خواهم کرد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار با آغوش باز از پیشنهاد فیورنتینا استقبال خواهم کرد
با آغوش باز از پیشنهاد فیورنتینا استقبال خواهم کرد

با آغوش باز از پیشنهاد فیورنتینا استقبال خواهم کرد


مصدومیت احمد حجازی باعث شده که باشگاه در فکر جذب یک جانشین برای این بازیکن مصری باشد. از پر کرولدروپ، ویلیام گالاس و خالد بولهروز به عنوان گزینه های ویولا نام برده می شود.باشگاه فیورنتینا شب گذشته در بیانیه ای، دوری 6 ماهه احمد حجازی را به دلیل مصدومیت به طور رسمی اعلام کرد و بدین ترتیب یک نفر از لیست مدافعین وینچنزو مونتلا کم خواهد شد. این خبر باعث شده تا صحبت هایی در مورد جذب جانشین برای این ستاره 22 ساله مطرح شود. ساوریو مادریگالی مدافع تیم جوانان ویولا که در 1 سال گذشته همواره مورد توجه مونتلا قرار داشته و در مراسم رونمایی از لباس های فصل جدید فیورنتینا نیز شرکت کرده بود، می تواند به تیم اصلی منتقل شود ولی این احتمال وجود دارد که باشگاه برای جلوگیری از تضعیف تیم جوانان، مدافعی دیگر را خریداری کند.


اما با توجه به اتمام فصل نقل و انتقالات تابستانی، تنها بازیکنان آزاد و بدون قرارداد می تواند تا پایان ماه سپتامبر به تیم ها اضافه شوند که در این میان سه نفر در اولویت قرار گرفته اند. پر کرولدروپ مدافع سابق ویولا، ویلیام گالاس مدافع فرانسوی و باتجربه سابق آرسنال و در آخر خالد بولهروز مدافع سابق اشتوتگارت بهترین گزینه های موجود در بین بازیکنان آزاد می باشند. مدیر برنامه های پر کرولدروپ نیز در مورد احتمال بازگشت به فلورانس چنین نظراتی داشته است:


"پر از لحاظ جسمانی در وضعیت خوبی قرار دارد. فصل گذشته در پسکارا بازی کرد و در طول تابستان نیز با تیم مارتین یورگنسن (آرهوس) به تمرین پرداخت. صحبت هایی با چند تیم از سری آ داشته ایم اما به توافق نرسیدیم. گزینه اول کرولدروپ سری آ می باشد ولی به پیشنهاد هیای خارجی نیز فکر می کنیم. فیورنتینا؟ چگونه می توان پیشنهاد تیمی چون فیورنتینا و فلورانس را رد کرد. او دوران بسیار خوبی را با ویولا در گذشته سپری کرده و با آغوش باز از بازگشت به فیورنتینا استقبال می کند."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :