اخبار :: اخبار باشگاه

تحلیل وضعیت رقبای ویولا از نگاه مونتلا

1362 شماره اطلاع نامه : تحلیل وضعیت رقبای ویولا از نگاه مونتلا 1392/06/17 تحلیل وضعیت رقبای ویولا از نگاه مونتلا اخبار باشگاه :: اخبار تحلیل وضعیت رقبای ویولا از نگاه مونتلا
تحلیل وضعیت رقبای ویولا از نگاه مونتلا

تحلیل وضعیت رقبای ویولا از نگاه مونتلا


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در مورد رقبای ویولا در فصل جاری سری آ صحبت کرده و به ابعاد مختلف آنها اشاره کرده است. مونتلا معتقد است تیمش از لحاظ فنی پیشرفت کرده است.تیم فیورنتینا با خرید گومز، خواکین، ایلیچیچ، آمبروزینی و چند بازیکن دیگر قدرتی بیشتر از سال گذشته پیدا کرده و مونتلا نیز هدف باشگاه را ارائه فوتبالی زیبا می داند:


"ما کار خود را با این هدف آغاز کردیم که تیمی بسازیم تا فوتبال زیبایی بازی کرده و هواداران از آن لذت ببرند. امسال نیز ابزار های لازم را خریداری کرده تا یک مرحله از لحاظ کیفی پیشرفت کنیم. یوونتوس؟ همه ما امیدواریم تیم یوونتوس پس از دو قهرمانی پیاپی سیر شده باشد ولی آنها ثابت کرده اند روحیه پیروزی طلبی شان هرگز متوقف نخواهد شد. آنها بازیکنان قدرتمندی چون توز را در ترکیب خود دارند که برای هر مربی ایده آل خواهند بود. او همیشه انگیزه بسیار زیادی دارد. آنتونیو کونته؟ او یک الگو برای مربیان جوان است اما با اینکه در حال تبدیل شدن به یک مربی مدرن می باشد باید به او گفته شود که گاهی اوقات نیاز به تعادل در باشگاه می باشد در حالی که من او را کمی عصبانی دیدم (اشاره به عصبانیت کونته در قبال فروش متری و جاکرینی)."


ناپولی؟ آنها یک مربی مدرن، رافا بنیتز را در اختیار دارد و تیمی که از همین حالا فوتبال خوبی را ارائه می کند.گونزالو هیگواین یک تضمین در خط حمله آنهاست و مارک همسیک نیز از نظر تاکتیکی و تکنیکی عالی بوده و توانایی هدایت این تیم را دارد. هر تیمی بازیکنی شبیه به او را نیاز دارد. میلان؟ مکس آلگری یکی از مربیانی است که من بیش از همه تحت تاثیر کارش قرار گرفته ام. او جواب همه انتقادات را با آرامشی زیادی درون زمین می دهد و به خوبی با تمامی سختی ها و مشکلات مقابله می کند. او یک الگوی کامل می باشد. بالوتلی نیز همواره با بازی خود باعث حیرت من می شود. او همیشه تعیین کننده بوده و فکر می کنم کار هایی بیش از این را نیز می تواند انجام دهد. کاکا نیز یک خرید نوستالژیک بود."


"رم و لیاییچ؟ خرید لیاییچ به جای لاملا از سوی تیم رم قطعا به دلیل مسائل اقتصادی بوده است. من از گل لیاییچ مقابل ورونا اصالا متعجب نشدم چون او بازیکنی خوب است که توانایی تبدیل شدن به یک قهرمان را دارد. او فقط باید یاد بگیرد که چگونه خود را کنترل کند. گارسیا (مربی تیم رم) را نمی شناسم ولی قدرت و محدودیت این تیم بستگی به فرانچسکو توتی دارد، همانگونه که تمامی بازیکنان همیشه خود را پشت او و توانایی هایش مخفی می کنند. من مطئن هستم که دانیله ده روسی فوتبال خود را در رم به پایان خواهد رساند. اگر او تا امروز با تمامی مشکلاتی که داشته، پیوند خود با رم را قطع نکرده، پس هرگز این کار را نخواهد کرد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :