اخبار :: اخبار باشگاه

کار ما هرگز متوقف نمی شود ؛ تلاش برای خرید وراتی ادامه دارد

1363 شماره اطلاع نامه : کار ما هرگز متوقف نمی شود ؛ تلاش برای خرید وراتی ادامه دارد 1392/06/18 کار ما هرگز متوقف نمی شود ؛ تلاش برای خرید وراتی ادامه دارد اخبار باشگاه :: اخبار کار ما هرگز متوقف نمی شود ؛ تلاش برای خرید وراتی ادامه دارد
کار ما هرگز متوقف نمی شود ؛ تلاش برای خرید وراتی ادامه دارد

کار ما هرگز متوقف نمی شود ؛ تلاش برای خرید وراتی ادامه دارد


دانیله پراده و ادواردو ماچیا مدیران ورزشی و فنی باشگاه فیورنتینا از اهداف بلند مدت باشگاه صحبت کرده و مدعی شدند از همین حالا برای خرید های سال آینده آغاز به کار کرده اند.فیورنتینا با خرید ستارگانی چون گومز، خواکین، ایلیچیچ و آمبروزینی از جمله موفق ترین تیم های حاضر در بازار تابستانی بود ولی پراده معتقد است کار آنها هرگز متوقف نخواهد شد:


"من امیدوارم در ژانویه (زمستان) کار زیادی در بازار نداشته باشیم اما باید اعلام کنم از همین حالا می دانیم که برای تابستان آینده چه هدف هایی را زیر نظر داریم اما حالا قصد نام بردن از آنها را نداریم، حداقل تا زمانی که انتقال نهایی شود. کار ما هرگز متوقف نمی شود.    گومز؟ بهترین خرید ما بود، انتقالی بزرگ که حاصل کار و مشارکت تمامی افراد باشگاه بود. این خرید نیز مانند سایر خرید ها در ژانویه آغاز شد و سپس در تابستان به سرانجام رسید. به خاطر دارم که سال گذشته در زمستان تصمیم به خرید روسی گرفتیم و پس از آن کار برای خرید های تابستانی آغاز شد."


"ژولیو سزار؟ او هرگز پیشنهاد ما را رد نکرد چون هیچ وقت با او مذاکره ای نداشتیم. یووتیچ؟ می دانستیم که فقط در صورت رسیدن پیشنهاد مناسب از تیم جدا خواهد شد و در نهایت طبق وعده آندره آ دلاواله به بازیکن در تابستان 2012، او را فروختیم و راضی هستیم. تمدید قرارداد پاسکوال و پیزارو؟ در حال برقراری ارتباط با این بازیکنان هستیم ولی هنوز زمان مشخصی برای این کار در نظر نگرفته ایم. اهداف باشگاه؟ ما در هر 3 جام با داشتن 28 بازیکن با قدرت پیش می رویم."


ادواردو ماچیا نیز در مورد خرید احتمالی وراتی در تابستان آینده صحبت کرده است: "وراتی علاقه زیادی به بازی برای تیم ما داشت و حالا پس از ماریو گومز به یکی از اصلی ترین رویا های ما تبدیل شده که تلاش می کنیم تا به واقعیت بپیوندد. او واقعا به پروژه باشگاه و سبک بازی تیم ما علاقه مند شده بود. نتو؟ او با عملکرد خوبش با وجود تمامی شایعات و سختی ها، به همه ما درس داد. اهداف باشگاه؟ ما فقط به دنبال بازی زیبا نیستیم چون در صورتی که با نتیجه گیری همراه نشود هواداران نیز دیگر از آن لذت نخواهند برد. ما باید در کنار لذت بردن از بازی، نتیجه لازم را نیز کسب کرده و حتی به اسکودتو با سبک اسپانیایی دست پیدا کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :