اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

وراتی، آستوری و موریل اولویت های خرید ویولا

1365 شماره اطلاع نامه : وراتی، آستوری و موریل اولویت های خرید ویولا 1392/06/20 وراتی، آستوری و موریل اولویت های خرید ویولا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار وراتی، آستوری و موریل اولویت های خرید ویولا
وراتی، آستوری و موریل اولویت های خرید ویولا

وراتی، آستوری و موریل اولویت های خرید ویولا


تیم فیورنتینا در راه ساخت تیمی قدرتمند تر برای فصل آینده از همین حالا به فکر خرید داویده آستوری مدافع کالیاری و لوییز موریل مهاجم اودینزه افتاده است. این در حالی است که مارکو وراتی همچنان اصلی ترین گزینه خرید برای ویولا به شمار می رود.صحبت های دانیله پراده و ادواردو ماچیا نشان داد که باشگاه فیورنتینا از حالا به فکر تقویت تیم برای زمستان یا تابستان آینده می باشد و منابع خبری نیز از مارکو وراتی، داویده آستوری و لوییز موریل به عنوان هدف های اصلی ویولا نام برده اند. در این میان صحبت هایی نیز در مورد ادر بالانتا پدیده تیم ریورپلاته مطرح شده که می تواند قدرت بیشتری به خط دفاعی تیم مونتلا بدهد. البته باشگاه هنوز مذاکره ای با این تیم ها یا بازیکنان نداشته ولی درحال بررسی وضعیت آنها برای خرید در زمستان می باشد و در حالی که این اتفاق رخ ندهد، در ژانویه، مذاکرات برای خرید تابستانی آنها شروع خواهد شد. باشگاه پیش از این در مورد جوزپه روسی و ماریو گومز نیز چنین برنامه ای را پیاده کرده بود.


اما مدیر برنامه های لوییز موریل ستاره تیم اودینزه مدعی شده موکلش تا پایان فصل در فریولی خواهد ماند: "    فصل تازه آغاز شده و موریل می خواهد تا پایان در اودنیزه بماند. البته دریافت پیشنهاد از تیم هایی بزرگ اتفاق بسیار خوبی است ولی او بدون مشکل به کار خود ادامه خواهد داد." گفتنی است که تیم فیورنتینا به غیر از موریل، دوزان باستا مدافع راست تیم اودینزه را نیز زیر نظر دارد که می تواند گزینه های ایده آل برای سیستم 3-3-4 و در سمت راست خط دفاعی ویولا باشد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :