اخبار :: اخبار باشگاه

مصدومیت پاسکوال و روسی نگرانی جدید مونتلا

1366 شماره اطلاع نامه : مصدومیت پاسکوال و روسی نگرانی جدید مونتلا 1392/06/21 مصدومیت پاسکوال و روسی نگرانی جدید مونتلا اخبار باشگاه :: اخبار مصدومیت پاسکوال و روسی نگرانی جدید مونتلا
مصدومیت پاسکوال و روسی نگرانی جدید مونتلا

مصدومیت پاسکوال و روسی نگرانی جدید مونتلا


با مصدومیت مانوئل پاسکوال و جوزپه روسی، نگرانی های وینچنزو مونتلا برای دیدار برابر کالیاری در هفته سوم سری آ بیشتر شد. وضعیت دیوید پیزارو، ماتی فرناندز، خوان کوادرادو و یوزیپ ایلیچیچ نیز ملزم بررسی بیشتر می باشد.مانوئل پاسکوال که پس از 7 سال به ترکیب تیم ملی ایتالیا بازگشته بود در جریان پیروزی مقابل جمهوری چک که به صعود آتزوری به رقابت های جام جهانی برزیل منجر شد، در برخورد با لیبور کوزاک مهاجم سابق تیم لازیو دچار مصدومیت از ناحیه سر شده و به بیرون از زمین انتقال یافت. پزشک تیم ملی ایتالیا در مورد وضعیت پاسکوال مدعی شده مشکل جدی وجود نداشته و با 7 بخیه در رختکن مسئله خاتمه پیدا کرده است ولی با این حال حضور وی در بازی مقابل کالیاری در هاله ای از ابهام قرار دارد. البته شایعاتی نیز در مورد استفاده این بازیکن از یک کلاه مخصوص (همانند پتر چک) منتشر شده که هنوز تایید نشده است.


اما امروز خبر های ناخوشایند دیگری نیز از فلورانس رسید. جوزپه روسی امروز به کلینیک کارجی رفته و مورد معاینه قرار گرفت البته خبر ها نشان می دهد که مشکل پپیتو ارتباطی به مصدومیت قبلی او که دو سال وی را خانه نشین کرده بود نداشته و فقط گرفتگی عضلانی می باشد. با این حال این موضوع می تواند مانع حضور روسی در بازی مقابل کالیاری شود. دیوید پیزارو نیز که در اردوی تیم ملی شیلی قرار دارد به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دنده، بازی مقابل اسپانیا را از دست خواهد داد. ماتی فرناندز، یوزیپ ایلیچیچ و خوان کوادرادو نیز هرکدام با مشکل های کوچکی روبرو بودند که وضعیت آنها نیاز به بررسی بیشتر دارد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :