اخبار :: اخبار باشگاه

کوادرادو در دفاع راست ؛ پاسکوال با 50 بخیه در تمرینات!

1369 شماره اطلاع نامه : کوادرادو در دفاع راست ؛ پاسکوال با 50 بخیه در تمرینات! 1392/06/23 کوادرادو در دفاع راست ؛ پاسکوال با 50 بخیه در تمرینات! اخبار باشگاه :: اخبار کوادرادو در دفاع راست ؛ پاسکوال با 50 بخیه در تمرینات!
کوادرادو در دفاع راست ؛ پاسکوال با 50 بخیه در تمرینات!

کوادرادو در دفاع راست ؛ پاسکوال با 50 بخیه در تمرینات!


خبر خوش برای هواداران تیم فیورنتینا اینکه مانوئل پاسکوال در تمرینات تیم فیورنتینا حاضر شده ولی هنوز وضعیت او برای بازی کردن در مقابل کالیاری نامشخص می باشد. خوان کوادرادو نیز برای این مسابقه به دفاع راست منتقل خواهد شد.کاپیتان ویولا در دیدار تیم ملی ایتالیا مقابل جمهوری چک در برخورد با لیبور کوزاک دچار مصدومیت شدید از ناحیه پیشانی شده و به بیرون از زمین انتقال یافت. پزشک تیم ملی ایتالیا مدعی شده بود در همان رختکن با بی هوش کردن پاسکوال تعداد 7 بخیه به سر او زده شده ولی این بازیکن در کلینیک شهر فلورانس مورد مداوای بیشتر قرار گرفته و گفته می شود حالا چیزی در حدود 50 بخیه در نقاط مختلف سر او وجود دارد. بدین ترتیب با وجود اینکه پاسکوال در تمرینات دو روز گذشته شرکت کرده ولی بعید به نظر می رسد که مونتلا در مورد بازی دادن به او ریسک کند. حالا مارکوس آلونسو و خوان وارگاس برای حضور در ترکیب با یکدیگر رقابت خواهند کرد.


از جمله سایر نکات مبهم در مورد ترکیب تیم برای بازی در مقابل کالیاری می توان به عدم حضور ساویچ و ایلیچیچ اشاره کرد. ضمن اینکه مونتلا به احتمال زیاد بار دیگر همانند بازی با جنوا از سیستم 2-1-3-4 استفاده خواهد کرد که در این روش خوان کوادرادو به دفاع راست منتقل شده و ماسیمو آمبروزینی هم بار دیگر در ترکیب اصلی حضور خواهد یافت. خبر خوب دیگر اینکه جوزپه روسی به طور کامل آماده شده و به نظر نمی رسد مشکلی برای قرار گرفتن در کنار ماریو گومز در خط حمله داشته باشد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :