اخبار :: اخبار باشگاه

همه مصدومان آماده شده اند ؛ به دنبال نتیجه گرفتن هستیم

1370 شماره اطلاع نامه : همه مصدومان آماده شده اند ؛ به دنبال نتیجه گرفتن هستیم 1392/06/23 همه مصدومان آماده شده اند ؛ به دنبال نتیجه گرفتن هستیم اخبار باشگاه :: اخبار همه مصدومان آماده شده اند ؛ به دنبال نتیجه گرفتن هستیم
همه مصدومان آماده شده اند ؛ به دنبال نتیجه گرفتن هستیم

همه مصدومان آماده شده اند ؛ به دنبال نتیجه گرفتن هستیم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه دیدار با کالیاری در هفته سوم رقابت های سری آ مدعی شد از خوان کوادرادو در سمت راست خط دفاعی استفاده خواهد کرد و مانوئل پاسکوال نیز مشکلی برای بازی ندارد.ویولا که پس از دو پیروزی مقابل کاتانیا و جنوا گام به سومین دیدار لیگ خواهد گذاشت با مشکل مصدومیت ستارگان خود روبرو بود ولی پاسکوال، کوادرادو و روسی آماده شده و در بازی فردا به میدان خواهند رفت:


"خیلی سخت است که نمایشی بهتر از فصل گذشته داشته باشیم ولی من امیدوارم حداقل در نتیجه گیری بهتر از فصل پیش باشیم. برای این بازی تقریبا تمامی بازیکنان را در اختیار داریم و باید از بین آنها بهترین انتخاب را داشته باشم، من باید به بازیکنان نیز دلیل انتخاب های خود را توضیح دهم. کالیاری؟ یک تیم کامل که از جمله تیم های خوب ایتالیاست و در فرم مناسبی قرار دارند. آنها قدرت تکنیکی زیادی در خط میانی داشته و به خوبی از سبک بازی ما آگاه هستند. دیگو لوپز (مربی کالیاری) را وقتی که با شور و حرارت زیادی بازی می کرد به یاد می آورم."


"پاسکوال؟ او آماده است و مشکلی برای بازی کردن ندارد. وضعیت او به گونه ای نیست که بازی کردن برایش خطر داشته باشد. آلونسو؟ او جوان با استعدادی است اما ابتدا باید بفهمیم در دفاع سه نفره بهتر بازی می کند یا دفاع چهار نفره. او همچنین توانایی بازی کردن در قلب خط دفاعی را نیز دارد. آمبروزینی در خط دفاعی؟ او می تواند در دفاع بازی کند اما مطمئن نیستم که پست مناسبی برای وی باشد. گومز؟ با او صحبت کردم ولی از بازی نکردن در تیم ملی آلمان کمی ناراحت می باشد. او ایتالیایی را به خوبی یاد گرفته و انگیزه فوق العاده زیادی دارد. گل های زیاد دریافتی؟ وقتی شما فوتبالی تماما تهاجمی را ارائه می کنید، طبیعی است که گل هایی نیز دریافت کنید."


"روسی؟ مشکل بسیار کوچکی داشت که برطرف شده و مشکلی برای بازی ندارد. وارگاس و اولیورا؟ آنها فصل گذشته تمرینات پیش فصل را با ما بودند ولی من وارگاس را از لحاظ عملکردی متفاوت با گذشته دیدم و با وجود اینکه در های خروج برایش باز بود، تصمیم گرفتیم یک شانس مجدد به او بدهیم. کوادرادو در دفاع راست؟ او فوتبال خود را در دفاع راست شروع کرد و ما نیز برای پیش فصل از او در این پست استفاده کردیم. او ویژگی های زیادی دارد که به وی اجازه می دهد در هر نقطه از زمین توانایی بازی کردن داشته باشد."


مونتلا اسامی 24 بازیکن خود برای این دیدار را نیز اعلام کرده که ساویچ و ایلیچیچ غایب هستند:


نتو – مونوا – لوپاتلی - تومویچ – رونکالیا – گونزالو – کومپر – آلونسو – پاسکوال – کوادرادو – خواکین - آکوییلانی – آمبروزینی – پیزارو – والرو – باکیچ – ولسکی – ماتی فرناندز – وارگاس – یاکوونکو – متوس - روسی – گومز - ربیچنظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :