اخبار :: اخبار باشگاه

نمی توانم این وضعیت را بیش از این تحمل کنم

1373 شماره اطلاع نامه : نمی توانم این وضعیت را بیش از این تحمل کنم 1392/06/25 نمی توانم این وضعیت را بیش از این تحمل کنم اخبار باشگاه :: اخبار نمی توانم این وضعیت را بیش از این تحمل کنم
نمی توانم این وضعیت را بیش از این تحمل کنم

نمی توانم این وضعیت را بیش از این تحمل کنم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا مصدومیت دو ستاره تیمش را تاریک ترین اتفاق روز یکشنبه می داند و معتقد است نمی تواند بیش از این تفاوت در قضاوت ها را تحمل کند.تیم فیورنتینا در برابر کالیاری به یک تساوی خانگی دست پیدا کرد که دو نکته مهم در آن به چشم می خورد. ابتدا مصدومیت خوان کوادرادو و ماریو گومز و سپس اعلام نشدن یک ضربه پنالتی برای ویولا در دقایق رو به پایان که منجر به عصبانیت مونتلا و حتی اخراج دیوید پیزارو از زمین شد:


"از زمانی که یک مربی شدم سعی کردم در مورد داوری زیاد صحبت نکنم ولی احساس می کنم حالا زمان آن رسیده که برخی چیز ها را بگویم. من نمی توانم بیش از این تفاوت در قضاوت ها و نوع برخورد با بازیکنان مختلف را قبول کنم. البته کاملا معتقدم که هرگز نباید به داور ها توهین شود ولی ما نیاز به یکنواختی در رفتار و تصمیم گیری های داوران داریم. معمولا نوع قضاوت داوران باعث به وجود آمدن بحث در زمین مسابقه می شود. پنالتی می تواند گرفته شود یا نشود اما این دلیل عصبانیت من پس از بازی نبود. من تلاش می کنم که اعتراض های من فرا تر از خط زمین نرفته و توهینی به سیستم داوران نشود، هر سال نیز سعی می کنم در این امر بهتر شوم اما نمی توانم این شرایط را تحمل کنم."


"داور ها فشار و استرس زیادی را متحمل می شوند و فکر نمی کنم که از چیزی بترسند. ما فصل گذشته نیز در پایان فصل شاید رفتار خوبی نداشتیم و حتی خود من نا خود آگاه تغیر رفتاری داشتم. مصدومیت ها؟ مطمئنا این مصدومیت ها تلخ ترین اتفاقات امروز بودند و ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که خیلی جدی نباشند. فارغ از بدشانسی ها و خوش شانسی ها، من فکر می کنم ویولا یک نمایش قدرتمندانه را به اجرا گذاشت. با توجه به بازیکنانی که داریم بهترین بازی را به نمایش گذاشتیم. بازی را در اختیار داشتیم و قبل از اینکه در آخر مسابقه گل دریافت کنیم، می توانستیم کار را به پایان برسانیم. کالیاری تیم سختی بود ولی تیم من در حال پیشرفت بوده و من به خوبی این مسئله را می دانم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :