اخبار :: اخبار باشگاه

دو جلسه محرومیت برای پیزارو، مونتلا محکوم به پرداخت جریمه نقدی

1376 شماره اطلاع نامه : دو جلسه محرومیت برای پیزارو، مونتلا محکوم به پرداخت جریمه نقدی 1392/06/26 دو جلسه محرومیت برای پیزارو، مونتلا محکوم به پرداخت جریمه نقدی اخبار باشگاه :: اخبار دو جلسه محرومیت برای پیزارو، مونتلا محکوم به پرداخت جریمه نقدی
دو جلسه محرومیت برای پیزارو، مونتلا محکوم به پرداخت جریمه نقدی

دو جلسه محرومیت برای پیزارو، مونتلا محکوم به پرداخت جریمه نقدی


تیم فیورنتینا برای دو بازی آینده خود در لیگ از به همراه داشتن دیوید پیزارو به دلیل اخراج در دیدار مقابل کالیاری محروم خواهد بود. وینچنزو مونتلا نیز فقط با جریمه نقدی روبرو شد.در انتهای دیدار پر حاشیه فیورنتینا و کالیاری که با تساوی 1-1 به اتمام رسید، دیوید پیزارو به دلیل اعتراض شدید به داور و به کار بردن جمله هایی چون "از چه چیزی می ترسی که سوت نمی زنی؟"، از زمین مسابقه اخراج شده و طبق قوانین فوتبال ایتالیا، با دو جلسه محرومیت روبرو شد. وینچنزو مونتلا نیز پس از اتمام بازی یک درگیری لفظی با داور پیدا کرده و سپس مصاحبه تندی را علیه تیم داوری انجام داد که فقط به پرداخت 5000 یورو جریمه نقدی محکوم شده است. در تیم آتالانتا رقیب هفته آینده ویولا نیز لوکا چیگارینی محروم بوده و نمی تواند در بازی هفته چهارم شرکت کند.


اما غیر از جریمه ای که از سوی سازمان لیگ ایتالیا برای پیزارو در نظر گرفته شده، باشگاه فیورنتینا نیز این هافبک باتجربه خود را به دلیل اعتراض به داور و رفتار ناشایست و همچنین خالی گذاشتن دست مربی برای 2 هفته آینده، جریمه نقدی کرد. بدین ترتیب وینچنزو مونتلا در بازی مقابل آتالانتا نمی تواند پیزارو، کوادرادو و گومز را در اختیار داشته و باید به فکر پیدا کردن جانشین هایی مطمئن برای آنها باشد. فیورنتینا پیش از سفر به برگامو برای رویارویی با آتالانتا، در لیگ اروپا با پاکوش ده فریرا پرتغال بازی خواهد کرد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :