اخبار :: اخبار باشگاه

ویولا در فکر تمدید قرارداد گونزالو

1382 شماره اطلاع نامه : ویولا در فکر تمدید قرارداد گونزالو 1392/06/30 ویولا در فکر تمدید قرارداد گونزالو اخبار باشگاه :: اخبار ویولا در فکر تمدید قرارداد گونزالو
ویولا در فکر تمدید قرارداد گونزالو

ویولا در فکر تمدید قرارداد گونزالو


بر اساس گزارش خبر گزاری های کشور ایتالیا، تیم فیورنتینا در حال آماده کردن پیشنهادی برای تمدید قرارداد گونزالو رودریگز مدافع آرژانتینی خود می باشد. صحبت هایی نیز در مورد پاسکوال و آکوییلانی مطرح شده است.مدافع سابق تیم ویارئال 2 سال دیگر با ویولا قرارداد دارد ولی باشگاه در تلاش است که وی را برای مدتی طولانی تر در فلورانس حفظ کند. این بازیکن 29 ساله که گلزن ترین مدافع سال گذشته اروپا نیز بود، با درخشش خود به یکی از محبوب ترین بازیکنان باشگاه در بین هواداران تبدیل شده است. گفته می شود باشگاه قصد دارد پیشنهادی ارائه دهد که تا سال 2017 وی را در فیورنتینا حفظ خواهد کرد.


اما صحبت هایی در مورد تمدید قرارداد آلبرتو آکوییلانی نیز مطرح شده بود که فرانکو زاوالیا مدیر برنامه های این بازیکن 29 ساله آنها را تکذیب کرده است: "هنوز مذاکره ای در این مورد نداشته ایم و فکر می کنم برای صحبت در مورد چنین موضوعی خیلی زود باشد." مانوئل پاسکوال نیز دیگر بازیکنی است که آماده تمدید قرارداد 2 ساله با باشگاه می باشد. پاسکوال قصد دارد با این تمدید قرارداد، به فوتبال خود در فلورانس پایان دهد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :