اخبار :: اخبار باشگاه

پراندلی: از عملکرد روسی شگفت زده ام

1383 شماره اطلاع نامه : پراندلی: از عملکرد روسی شگفت زده ام 1392/06/30 پراندلی: از عملکرد روسی شگفت زده ام اخبار باشگاه :: اخبار پراندلی: از عملکرد روسی شگفت زده ام
پراندلی: از عملکرد روسی شگفت زده ام

پراندلی: از عملکرد روسی شگفت زده ام


چزاره پراندلی مربی تیم ملی فوتبال ایتالیا با اعلام این مسئله که از گلزنی و عملکرد پپیتو روسی شگفت زده شده، بار دیگر در های آتزوری را به روی این ستاره 26 ساله باز کرد.تیم فیورنتینا شروع خوبی در رقابت های این فصل سری آ و لیگ اروپا داشته که درخشش جورپه روسی یکی از اصلی ترین دلایل آن بوده است. روسی که تقریبا 2 سال به دلیل مصدومیت دور از میادین بود حالا با بازگشت قدرتمندانه خود همگان را متعجب کرده است. پراندلی مربی سابق ویولا در مصاحبه ای در مورد پپیتو صحبت های زیر را مطرح کرده است:


"ما همیشه روسی را مد نظر داشته و هنوز هم او را دنبال می کنیم. او همه ما را با شروع فوق العاده خود در این فصل متعجب کرده اما نه فقط برای گل هایی که به ثمر رسانده بلکه ثبات و تداوم بازی او باعث حیرت من شده است. روسی همیشه راه گلزنی را به خوبی می داند. من برای او خوشحالم چون بسیار آرام و با انگیزه به نظر می رسد و این چیزی است که از او نتظار داشتم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :