اخبار :: اخبار باشگاه

قدردانی نتو از اعتماد کادر فنی ؛ رویای چنین روزی را داشتم

1387 شماره اطلاع نامه : قدردانی نتو از اعتماد کادر فنی ؛ رویای چنین روزی را داشتم 1392/06/31 قدردانی نتو از اعتماد کادر فنی ؛ رویای چنین روزی را داشتم اخبار باشگاه :: اخبار قدردانی نتو از اعتماد کادر فنی ؛ رویای چنین روزی را داشتم
قدردانی نتو از اعتماد کادر فنی ؛ رویای چنین روزی را داشتم

قدردانی نتو از اعتماد کادر فنی ؛ رویای چنین روزی را داشتم


نوربرتو نتو سنگربان برزیلی تیم فیورنتینا که در پیروزی مقابل آتالانتا یکی از بهترین بازیکنان ویولا بود، معتقد است اعتماد کادر فنی و ثبات بازی دلیل عملکرد خوبش می باشد.در بعد از ظهر یکشنبه، نتو کار زیاد سختی را در برگامو نداشت ولی مهار ضربه جرمن دنیس در حالی که 15 دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود باعث شد که ویولا با خیالی راحت آن دقایق را سپری کرده و به سه امتیاز با ارزش دست پیدا کند:


"یک عکس العمل بسیار مهم و البته خیلی سخت بود ولی خیلی خوشحالم که به هم تیمی هایم کمک کردم. در تابستان و پس از بازگشت از تعطیلات خیلی جدی و آرام بودم و با توجه به تمامی شایعاتی که وجود داشت تمرکز خودم را از دست ندادم. من همیشه رویای چنین روزی را داشتم و حالا خوشحالم که به آن رسیده ام. من از توانایی های خودم به خوبی مطلع هستم و هر روز در تمرینات به سختی تلاش می کنم. همه بازیکنان نیاز به تداوم بازی و اعتماد دارند. هم تیمی هایم به خوبی از من حمایت می کنند و با تمامی تیم رابطه بسیار خوب و بدون مشکلی دارم. می خواهیم با وجود تمامی سختی ها به همین راه ادامه دهیم."


آلبرتو آکوییلانی و استفان ساویچ هم صحبت های کوتاهی را در مورد این دیدار انجام داده اند:


آکوییلانی: "ما آماده بودیم که به پیروزی برسیم و این کار را مقابل تیمی بسیار خوب انجام دادیم. بازی سختی داشتیم ولی آزمون تکامل خوبی برای کل تیم بود. بازی به بازی پیش رفته و به سه امتیاز هر مسابقه فکر می کنیم تا ببینیم تا کجا می توانیم پیش برویم."


ساویچ: "برای همه تیم خوشحالم و حالا به میلان می رویم تا بهترین نمایش خود را ارائه کنیم. خط دفاعی در این مسابقه عملکرد بسیار خوبی داشت چون تمرین زیادی برای آن انجام داده بودیم. می دانستیم که بازی سختی را پیش رو داریم ولی برای نتیجه گرفتن رقابت کردیم. تیم ما بازیکنان زیادی دارد، به همین دلیل من توانستن در 15 روزی که مصدوم بودم و به خوبی استراحت کنم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :