اخبار :: اخبار باشگاه

نتیجه عادلانه نبود ؛ منتظر دعوت پراندلی هستم

1392 شماره اطلاع نامه : نتیجه عادلانه نبود ؛ منتظر دعوت پراندلی هستم 1392/07/05 نتیجه عادلانه نبود ؛ منتظر دعوت پراندلی هستم اخبار باشگاه :: اخبار نتیجه عادلانه نبود ؛ منتظر دعوت پراندلی هستم
نتیجه عادلانه نبود ؛ منتظر دعوت پراندلی هستم

نتیجه عادلانه نبود ؛ منتظر دعوت پراندلی هستم


جوزپه روسی ستاره تیم فیورنتینا به روند گلزنی های خود برای ویولا ادامه می دهد تا بار دیگر به تیم ملی دعوت شود ولی معتقد است "خستگی و عدم تمرکز لازم" دلیل شکست مقابل اینتر در دیدار شب گذشته می باشد.پپیتو در مقابل اینتر نیز گلزنی کرد تا با 5 گل در صدر جدول گلزنان در کنار السیو چرچی قرار بگیرد ولی تک گل او نیز نتوانست مانع شکست تیمش در نبرد سن سیرو شود:


"این نتیجه عادلانه نیست ولی در فوتبال این اتفاقات رخ می دهد. می دانستیم که توانایی پیروزی در این بازی را داریم ولی وقتی گل زدیم کمی خسته بوده و در 20 دقیقه پایانی تمرکز لازم را نداشتیم. ما تیم فوق العاده ای هستیم و امروز این را ثابت کردیم. من آماده ام ولی کمی مشکل داشتم که به مربی گفتم و او نیز من را تعویض کرد. پنالتی؟ هندانویچ پرش خوبی داشت ولی من سعی کردم توپ را با قدرت به زاویه بزنم. تیم ملی؟ هدف من بازگشت به آتزوری است. من آماده ام و به طور دائم بازی می کنم، باید به کار خود ادامه داده و منتظر دعوت پراندلی باشم."


نناد تومویچ نیز پس از این مسابقه مصاحبه کوتاهی را انجام داده و مدعی شده تیمش در دفاع کردن به اندازه حمله کردن توانایی ندارد: "ما تیمی هستیم که حمله کردن را بیشتر از دفاع کردن دوست دارد به همین دلیل اشتباهاتی را مرتکب شدیم. شاید ما دفاع کردن را بلد نیستیم (باخنده). ما همیشه حمله می کنیم به همین دلیل خطر ضد حملات ما را تهدید می کند. وقتی که از حریف پیش افتادیم منتظر سوت پایان بازی بودیم، اینتر نیز از همین موضوع استفاده کرده و ما را مجازات کرد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :