اخبار :: اخبار باشگاه

قدرت رقابت با هر تیمی را داریم

1394 شماره اطلاع نامه : قدرت رقابت با هر تیمی را داریم 1392/07/07 قدرت رقابت با هر تیمی را داریم اخبار باشگاه :: اخبار قدرت رقابت با هر تیمی را داریم
قدرت رقابت با هر تیمی را داریم

قدرت رقابت با هر تیمی را داریم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه دیدار با پارما مدعی شد شاگردانش قدرت رقابت با هر تیمی را داشته و می خواهند شکست در دیدار مقابل اینتر را خیلی زود جبران کنند.تیم فیورنتینا فردا شب در هفته ششم رقابت های سری آ در خانه به مصاف تیم پارما خواهد رفت تا ضمن جبران شکست هفته قبل، فاصله خود با تیم های بالای جدول را حفظ کند. مونتلا در مصاحبه کنفرانسی خود در مورد شرایط تیم و بازیکنانش اینگونه صحبت کرده است:


"پارما یک تیم منظم است که به خوبی برای هر بازی آماده می شود. بازی بسیار سریعی خواهد بود به دلیل وجود بازیکنانی چون بیابیانی و روزی در تیم پارما، اما نباید دست کم گرفته شوند. من احترام خاصی برای روبرتو دونادونی و نوع رفتار و عملکرد وی قائل هستم. تیم ما به دنبال این است به این باور برسد که می تواند با هر حریفی به رقابت بپردازد و من شخصیت بالایی را از بازیکنان دیدم. شکست مقابل اینتر؟ وقتی به صورت بازیکنان نگاه می کردم، یک ناراحتی تلخی را در آن می دیدم از اینکه در بازی که می توانستند به پیروزی برسند، نتیجه نگرفته بودند. روی گل های دریافتی خط دفاعی اشتباه نداشت و اینتر فرصت طلب بود. ما حالا برافروخته شده و می خواهیم با کسب پیروزی در بازی بعدی، شکست درمیلان را جبران کنیم. از نظر من بهترین تیم باید توانایی رقابت در دو جام را به طور هم زمان داشته باشد و این برای یک مربی کار آسانی نیست که تیم را همیشه آماده نگه دارد."


"ایلیچیچ؟ او بازیکنی است که با یک مشکل مصدومیت به جمع ما ملحق شده و هنوز آماده نیست. ما باید در مورد او صبور تر باشیم و در سه بازی آینده مطمئنا فرصت بیشتری پیدا خواهد کرد. کوادرادو؟ بهتر است ولی وضعیت او باید روز به روز و ساعت به ساعت مورد بررسی قرار بگیرد. وارگاس؟ شرایط خوبی داشته و پیشرفت بسیار زیادی کرده است. او در پست های زیادی می تواند بازی کند و ما روی او حساب خواهیم کرد. خستگی بازیکنان؟ من خستگی زیادی در بازیکنان نمی بینم و فقط برخی از آنها نیاز به تجدید نفس دارند. ربیچ و متوس؟ آنها نیز می توانند فرصت لازم برای بازی کردن را به دست آورند. من به ربیچ علاقه زیادی دارم ولی هنوز برای بازی کردن خیلی زود است چون زمان زیادی نیست که به ما پیوسته و به زودی او نیز مانند متوس بازی خواهد کرد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :